15 במאי, 2024
מכירת הכרטיסים לגמר גביע המדינה
מכירת הכרטיסים לגמר גביע המדינה
יום חמישי, 30.5, בלומפילד - כולנו ביחד!
מכירת הכרטיסים לגמר גביע המדינה
 
בכלל היציעים, תתקיים אכיפת מקומות ישיבה באחריות ההתאחדות לכדורגל, מלבד שערים 4-5 אשר הינם שערים ללא אכיפת מקומות. המכירה תתקיים בשלבים הבאים:
 
1. מכירה לבעלי מנויים – שלב זה יחל החל מפרסום הודעה זו וימשך עד יום ראשון, 19.5, בשעה 10:00. כל מנוי רשאי לרכוש כרטיס אחד. לרכישה: https://bit.ly/3UFBTIg
שימו לב, בכדי להעניק לכל בעל מנוי את האפשרות לרכוש כרטיס למשחק הגמר, לא ניתן לאפשר בשלב הראשוני מכירה של יותר מכרטיס אחד לבעל מנוי. בעל מנוי המעוניין לרכוש יותר מכרטיס אחד ליציע בו תתקיים אכיפת הושבה, יוכל לעשות כן בשני שלבים נפרדים או להמתין לשלב השני לפי הפירוט המופיע מיד.
 
2. מכירה למנויים + בעלי היסטוריית רכישה - מכירה זו תפתח לאחר פרסום הודעה באפליקציה הרשמית שלנו וברשתות החברתיות. כל בעלי מנוי או בעל היסטוריית רכישה יוכל לרכוש עד 4 כרטיסים (בעל מנוי שכבר רכש כרטיס אחד בשלב הראשון, יוכל לרכוש עד 3 כרטיסים נוספים בשלב השני) על בסיס מקום פנוי ועד גמר המלאי. המכירה תימשך עד יום רביעי, 22.5, בשעה 10:00 או עד גמר המלאי. 
 
3. מכירה לקהל הרחב – במידה ויוותרו כרטיסים לאחר סיום המכירה לבעלי מנויים ובעלי היסטוריית רכישה, נפרסם הודעה על פתיחה המכירה לקהל הרחב על בסיס מקום פנוי ועד גמר המלאי.
 
שימו לב, לא תתאפשר העברת מקומות או שינוי מקומות לאחר הרכישה.
צריכים את כולכן וכולכם איתנו בבלומפילד, רקקקק ביחדדדדד!
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple