29 במרץ, 2024
ברדה: "משחק פתיחת הפליאוף הוא החשוב ביותר"
ברדה: "משחק פתיחת הפליאוף הוא החשוב ביותר"
מסיבת העיתונאים לקראת משחק הליגה מול הפועל חיפה (שבת, 16:00, ספורט 3)
הפועל "ויקטורי" באר שבע סיימה את הכנותיה לקראת משחק הליגה מול הפועל חיפה במסגרת המחזור ה-27 הפותח את הפליאוף העליון.
אתמול (חמישי) התקיימה מסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות בהשתתפות מאמן הקבוצה אליניב ברדה והשחקן אנטוניו ספר.
 
ברדה דיבר על ההכנות למשחק ואמר: "משחק פתיחת הפלייאוף הוא המשחק הכי חשוב, אתה רוצה להתחיל ברגל ימין. יש לנו יריבה קשה מאוד ואני מקווה שנתחיל את המשחק בצורה טובה ונסיים כמו שאנחנו רוצים".
עוד הוסיף המאמן: "רק היום חזרו אלינו מהנבחרת הצעירה ניב אליאסי ואמיר גנאח, נראה את כולם ונחבר את כולם. יש לנו שבוע מאוד חשוב בשביל המועדון ונצטרך להיות הכי מפוקסים שאנחנו יכולים להיות".
 
ברדה דיבר גם על המשחק האחרון נגד מ.ס אשדוד לפני היציאה לפגרה ואמר: "היו הרבה דברים טובים במשחק הזה ואני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי גם נגד הפועל חיפה. בפעם הקודמת השארנו שם 3 נקודות חשובות, הפעם אנחנו רוצים להשאיר את הנקודות בבית".
 
ברדה הוסיף על ערב הגיבוש שערך המועדון בביתו של רמי דוידיאן ואמר: "היה כבוד גדול מאוד להתארח אצלו במקום שהפך לחמ"ל של המון ילדים שהוא הציל. הוא סיפר לנו חלק מהסיפורים, מאוד קשים לשמיעה, אבל מדובר פה בבן אדם עם ערבות הדדית. מבחינתי מגיע לו פרס ישראל".
 
אנטוניו ספר התייחס במסיבת העיתונאים לתקופה שלו בארץ מאז שפרצה המלחמה ואמר: "היה קשה בשביעי לאוקטובר, אבל אני מאוד שמח להיות כאן.הייתה תקופה קשה במלחמה, אבל עכשיו אנחנו חוזרים לאט לאט לחיים נורמליים. המאמן ושאר השחקנים עוזרים לי ואני עושה את הכל בשביל שהמועדון יעשה עונה טובה".
 
ספר דיבר גם על השינוי שחל ביכולות שלו לאחר פתיחת העונה ואמר: "זו מדינה חדשה עבורי והייתי צריך יותר זמן כדי להבין מה המאמן רוצה ממני ומה המועדון רוצה ממני. היום אני יודע את זה ואני מאוד שמח לעזור לקבוצה, יש לי המון ביטחון במאמן ובמועדון”. 
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple