22 במרץ, 2024
מפגש קורס Fitness A בבאר שבע
מפגש קורס Fitness A בבאר שבע
בהובלת מיכאל ברוש, חניכי הקורס זכו ליום העשרה מקצועי במתחם האימונים של המועדון
אתמול (חמישי) התקיים במתחם הבית האדום יום מפגש של קורס Fitness A מטעם ההתאחדות לכדורגל ואופ"א בהשתתפות 20 מאמני כושר המובילים כיום בליגת העל ובליגה הלאומית. זוהי הפעם הראשונה בה הקורס מתקיים מחוץ למשכנו הקבוע בקיבוץ שפיים.
 
מי שהוביל את היום הזה וגם אחראי על הבאתו לעיר באר שבע הוא מאמן הכושר של הקבוצה הבוגרת, מיכאל ברוש. תחילה, נעשה לחניכי הקורס סיור במתקני המועדון, הן של הקבוצה הבוגרת והן של מחלקת הנוער. לאחר מכן, מיכאל פתח את היום וסיפר על ערכי המועדון. התוכן המקצועי הראשון הועבר על ידי אמיר וינגורד, המשמש כיום כתזונאי במחלקת הנוער של המועדון.
 
בהמשך, המשתתפים "שברו את הקרח" יחד עם המרצה והמאמן המנטלי, גילי מסיקה, אשר העביר את חשיבותו של הפן המנטלי דרך משחקים קבוצתיים שנערכו בכיתה ומחוצה לה. 
 
מרצה נוסף היה פיזיותרפיסט המועדון, אסף דידי, שדיבר עם הנוכחים על שיקום פציעות שחקנים ללא התערבויות כירורגיות. את היום חתם מיכאל ברוש עם הרצאה שבה סיפר על החידושים בתחום הכושר הגופני בכדורגל המודרני והעניק הצצה לעקרונות האימון בתוך המועדון שלנו.
 
מיכאל ברוש: "סיימתי את היום בתחושת סיפוק גדולה. מאמני הכושר המובילים בארץ הגיעו לבאר שבע ונהנו מתוכנית מקצועית, מעשירה ומגוונת. אני שמח מאוד מכך שלחניכי הקורס יצא להגיע לדרום, להתרשם ממתקני המועדון ולשמוע על ערכיו ושיטות האימון שבו. כמו כן, בבניית היום הזה, היה לי חשוב מאוד לשלב את עובדי המועדון בהרצאות שיועברו למאמנים. הקורס הזה הוא הזדמנות להשתפר ולשאוף להכי טוב. בסופו של דבר, למרות שעל המגרש אנו לעיתים יריבים, לכולנו מטרה אחת והיא לשפר את עצמנו ואת השחקנים שאותם אנו מאמנים".
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple