18 בפברואר, 2024
1:1 מול מכבי פתח תקווה
1:1 מול מכבי פתח תקווה
נעצרים לאחר 11 ניצחונות רצופים בכל המסגרות. ארתור שושנאצ'ב השווה עם שער בכורה
הפועל "ויקטורי" באר שבע ומכבי פתח תקווה נפרדו אמש (שבת) בשוויון 1:1 במשחק שנערך במסגרת המחזור ה-22 בליגת One Zero.
 
בתחילת המשחק שלטה מכבי פתח תקווה בכדור אך לא הצליחה להגיע למצבי הבקעה. בדקה ה-10 יצאה הפועל באר שבע למתפרצת מהירה עם רותם חטואל שדהר קדימה והעביר כדור לסטויאנוב בצד ימין, האחרון בעט חזק אך סחט עצירה מוולף.
דקות מאוחר יותר והייתה זו מכבי פתח תקווה שאיימה פעם ראשונה למסגרת השער עם בעיטה של בן שהר מ-20 מטרים, אך ניב אליאסי היה במקום וקלט.
ככל שהתקדמה המחצית הראשונה, הפועל באר שבע הפכה להיות הקבוצה הדומיננטית. בדקה ה-26 סטויאנוב קיבל את הכדור באגף ימין ומזווית מפתיעה חיפש את השער, וולף התעופף והדף לקרן.
בדקה ה-31 באר שבע הייתה קרובה מאוד ליתרון. רותם חטואל העביר כדור עומק נהדר לסטויאנוב שנשאר ב-1 על 1 מול וולף, סטויאנוב ניסה לעבור את השוער אך יציאה נפלאה של וולף מנעה זאת והוא השתלט על הכדור.
מכבי פתח תקווה התעוררה לקראת סיום המחצית הראשונה וב-2 התקפות שוהות בזו אחר זו בעטו עידן טוקלומטי וירדן כהן למרכז השער, אליאסי היה במקום.
עם שריקת הסיום למחצית הראשונה, לוח התוצאות הראה 0:0.
 
למחצית השנייה באר שבע לא יצאה טוב ובדקה ה-49 עלתה מכבי פתח תקווה ליתרון 0:1. עידן טוקלומטי העביר כדור רוחב משמאל, אלון אזוגי הגיע ראשון אך בעט רע היישר אל בן שהר שלא היה בנבדל ומקרוב כבש את ה-0:1.
בדקה ה-56 באר שבע הייתה קרובה לשוויון לאחר ששושנאצ'ב שנכנס כמחליף קיבל כדור עומק נהדר ורץ לבד מול השוער, אך הפעולה שלו הייתה איטית מידי וחטאב שהגיע מאחור גלש נהדר וחילץ את הכדור.
מכבי פתח תקווה המשיכה להיות מסוכנת ובדקה ה-63 מאור לוי הרים כדור חופשי, טוקלומטי עלה גבוה מעל כולם ונגח למסגרת אך מיגל ויטור הרחיק מקו השער.
בדקה ה-76 באר שבע כמעט מצאה את השוויון. ספר הרים כדור חופשי נהדר, שושנאצ'ב הגיע ראשון ונגח אחורה אך הכדור נעצר בקורה.
2 דקות מאוחר יותר זה קרה. אמיר גנאח העביר כדור עומק נהדר לשושנאצ'ב שהפעם היה חד יותר, ברח להגנה וכבש את הראשון שלו במדי באר שבע.
1:1.
בדקות האחרונות של המשחק 2 הקבוצות לחצו, ניסו לחפש את ההכרעה והמשחק עבר מרחבה לרחבה בקצב גבוה. בדקה ה-83 מאור לוי הגביה כדור קרן, קארו נגח נהדר לפינה שמאלית אך אליאסי עם אינסטינקט מעולה זינק והדף בקצות באצבעות.
בדקה ה-95 באר שבע כבר חשבה שהיא מצאה את הניצחון, אך תורג'מן היה בעמדת נבדל והשער נפסל.
1:1 בסיום.
 
הרכב הקבוצה: ניב אליאסי, הלדר לופס, איתן טיבי (גיא בדש 77), מיגל ויטור, אנדרה פוקו, עדן שמיר (שי אליאס 64), רועי גורדנה (אמיר גנאח 64), אנטוניו ספר, אימראן אולאד עומאר (ארתור שושנאצ'ב 54), יואן סטויאנוב, רותם חטואל (אלון תורג'מן 77)
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple