14 בפברואר, 2024
תכנית "מאמן כמנהל" במחלקת הנוער
תכנית "מאמן כמנהל" במחלקת הנוער
תכנית "מאמן כמנהל" יצאה לדרך!
 
מאמני מחלקת הנוער החלו לאחרונה לקחת חלק בתכנית "מאמן כמנהל", בהובלתו של עמית מך.  מטרת התכנית היא לספק כלים בניהול ומנהיגות מתוך הבנה שמאמן הוא הרבה מעבר למאמן: הוא מורה, מנהיג, מחנך ועוד. 
 
במהלך המפגשים מתפתחים דיונים בסוגיות שונות הקשורות לדילמות ואתגרים בניהול ומנהיגות בעולמו של מאמן הכדורגל תוך שימוש במגוון שיטות למידה פעילה: ניתוח מקרה בוחן, עבודה בקבוצות, מילוי שאלונים, צפייה ועיבוד בסרטונים ועוד.
 
המפגש הראשון עסק בדמותו של המאמן כמנהל, תפיסת התפקיד ויצירת של "אני מאמין" ניהולי כמצפן אישי לכל מנהל. במפגש נוסף, הנושא המרכזי נגע בעבודת הצוות על שלל אתגריה, יתרונותיה והמורכבות שלה ברמה הניהולית. המשך התוכנית תעסוק במנהיגות חיובית של המאמן, הנעה מתוך השראה ולא סמכות, שיחות מורכבות, הממשק עם עוזר המאמן ועוד. 
 
מי שמעביר את הסדנה הוא עמית מך, בוגר תואר שני במנהל עסקים בהתמחות בניהול בספורט. עמית בעל ניסיון של למעלה משני עשורים בשירות הביטחון הכללי כמנהל בכיר. במהלכן, ניהל את בית הספר לניהול ומנהיגות ופעל לפיתוח מנהלים ומנהלות בשירות. בשנים האחרונות עמית עובד במגוון חברות וארגוני ספורט בענפים שונים לרבות טניס, אתלטיקה, כדורסל וכדורגל.
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple