10 בפברואר, 2024
ברדה: "מתרכזים רק במשחק הבא"
ברדה: "מתרכזים רק במשחק הבא"
מסיבת העיתונאים לקראת משחק הליגה נגד מכבי נתניה (ראשון, 20:00, ספורט 2)
הפועל "ויקטורי" באר שבע תארח ביום ראשון (20:00) את מכבי נתניה למשחק במסגרת המחזור ה-21 בליגת One Zero. במסיבת העיתונאים שלקראת ההתמודדות השתתפו מאמן הקבוצה אליניב ברדה והקפטן מיגל ויטור.
 
אליניב ברדה פתח את מסיבת העיתונאים ואמר: "אנחנו מתרכזים רק במשחק הבא, זאת קלישאה אבל זה מה שעובד לנו. ברגע שנתחיל להתרכז ולהתמקד בפער מהפסגה זה רק יפגע בנו. המשחק מול נתניה הוא האתגר הקרוב, ונרצה להמשיך את המומנטום".
 
עוד הוסיף ברדה על היריבה: "הפסדנו לנתניה בצורה מאוד אכזרית בסיבוב הקודם, אני זוכר את המשחק ההוא מצוין, היינו רעים. זה משחק מאוד קשה. בליגה כמו שלנו הכל אפשרי ואנחנו מצפים למשחק מול יריבה מאוד אגרסיבית, ורוצים להמשיך את הדברים הטובים שעשינו במשחקים האחרונים".
 
ברדה דיבר גם על סיכום חלון העברות של הקבוצה ואמר: "אני מאוד מרוצה מהחיזוק בחלון האחרון, הגדלנו את התחרות בחדר ההלבשה, הסגל לא מאפשר לאף אחד לנוח ולהיות שאנן. צריך סבלנות עם שחקנים זרים, ראינו אותם רק אימון אחד. הקבוצה נמצאת באיזשהו איזון ואנחנו רוצים לשמור עליהם. הם עוד יעברו בדיקות ונראה בדיוק באיזה מצב פיזי הם ונחליט אם הם יהיו בסגל".
 
קפטן הקבוצה, מיגל ויטור, דיבר גם הוא על המפגש הקרוב מול מכבי נתניה והוסיף: "הייתה תקופה שאיבדנו את הביטחון והכל הלך נגדנו, ובעשרה משחקים האחרונים הביטחון חזר, גם המזל איתנו, אבל אנחנו חייבים לשמור על ריכוז ולא לחשוב על מה שהיה. אנחנו מתמקדים רק במשחק הקרוב, לעשות את הטוב ביותר שלנו, להמשיך לנצח". 
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple