4 בפברואר, 2024
ניצחון עשירי ברציפות
ניצחון עשירי ברציפות
אלון תורג'מן עלה מהספסל, סחט פנדל וכבש בעצמו את השני בתוספת הזמן. 0:2 על בני סכנין.
הפועל "ויקטורי" באר שבע גברה הערב (שבת) 0:2 על בני סכנין באצטדיון דוחא ובכך רשמה את ניצחונה ה-10 ברציפות בכל המסגרות.
 
המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה מבחינתה של דתי הקבוצות, שהתקשו לפתח משחק בגשם השוטף ועל הדשא הבוצי באצטדיון דוחא. רק בדקה ה-26 הגיעה באר שבע להזדמנות הראשונה לאחר שרותם חטואל פרץ באגף שמאל והעביר מסירה למיגל ויטור, אך האחרון נחסם על ידי הגנת סכנין. בדקה ה-34 שוב היה זה מיגל ויטור שאיים על השער לאחר כדור חופשי של ספר, אך הבעיטה של הבלם הלכה הישר לידיו של אבו ניל.
כדקה לפני סיום המחצית הראשונה נשלח אדריאן פאון בכדור עומק והוכשל יל ידי מריאהו בריירו על סף הרחבה. בריירו היה השחקן האחרון ולכן אביעד שילוח שלף לעברו את הכרטיס האדום הישיר ובאר שבע נותרה ב-10 שחקנים.
0:0 עם הירידה למחצית.
 
המחצית השנייה התנהלה באותו אופן כמו המחצית הראשונה ו-2 הקבוצות התקשו מאוד לפתח משחק התקפה רגיל. בדקה ה-60 קיבל המשחק תפנית נוספת לאחר שבני סכנין נשארה כם היא ב-10 שחקנים בעקבות דריכה דל אומאונגה על גורדנה שזיכתה אותו בכרטיס צהוב שני ואדום.
גם ב-10 מול 10 התקשו הקבוצות להגיע למצבים ורק בדקה ה-74 הגיעה באר שבע למצב הראשון במחצית השנייה עם בעיטה מרחוק של אנטוניו ספר שפגעה בשחקן הגנה וחלפה בסמוך מאוד למשקוף השער.
בדקה ה-86 הגיע חסן חורי להזדמנות הטובה ביותר במשחק עד כה. הגנת באר שבע התבלגנה והכדור הגיע לחילו על סף הרחבה, אך כשהוא לבד מול השער בעט חילו את הכדור מעל המשקוף.
בדקה ה-89, רגע לפני תוספת הזמן של המשחק, התרומם אלון תורג'מן שנכנס כמחליף להגבהה ונדחף על ידי רותם קלר. השופט אביעד שילוח הצביע על הנקודה הלבנה, הלדר לופס ניגש לבעוט ודייק, 0:1 קשה להפועל באר שבע.
בני סכנין ניסתה לצאת קדימה ולהשוות את התוצאה ובדקה ה-97 יצאה הפועל באר שבע למתפרצת קטלנית מול ההגנה הדלילה. רועי גורדנה בעט כדור חזק מתוך הרחבה, אבו ניח הדף אך הריבאונד הגיע לאלון תורג'מן שמול הרשת החשופה קבע 0:2.
זו גם הייתה תוצאת המשחק.
 
הרכב הקבוצה: ניב אליאסי, הלדר לופס, מיגל ויטור, מריאנו בריירו, אנדרה פוקו, שי אליאס, עדן שמיר (איתן טיבי 80), אנטוניו ספר, אימראן אולאד עומאר (רועי גורדנה 55), רותם חטואל (אלון תורג'מן 80), יואן סטויאנוב (אמיר גאנח 73)
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple