1 בפברואר, 2024
1:2 גדול על מכבי חיפה
1:2 גדול על מכבי חיפה
ספר (50) ולופס (71) כבשו בדרך לניצחון גדול. חמד (89) רק צימק
הפועל "ויקטורי" באר שבע ניצחה אמש (רביעי) 1:2 את מכבי חיפה, במשחק בית במסגרת המחזור ה-19 בליגת One Zero.
 
כבר מהפתיחה שלטו האדומים במשחק. מכבי חיםה אמנם לחצה גבוה את שערו את ניב אליאסי, אך באר שבע הצליחה להשתחרר יפה מהלחץ ולהגיע להזדמנויות הבקעה. בדקה ה-7 אנטוניו ספר השתחרר לבעיטה ומ-30 מטר בעט היישר לידיו של שריף כיוף.
2 דקות עברו ויואן סטויאנוב נכנס לרחבה מצד ימין בדריבל נהדר, אך מזווית קשה בעט לידיו של כיוף.
בדקה ה-18 היה זה תורו של רותם חטואל לאיים על השער לאחר שקיבל כדור מגורדנה, הסתובב נהדר על שימיץ' אבל מחוץ לרחבה בעט שטוח והחוצה.
בדקה ה-23 נותרה מכבי חיפה ב-10 שחקנים. פרנצדי פיירו קיבל כרטיס צהוב לאחר עבירה על הלדר לופס, ומיד לאחר מכן קיבל כרטיס צהוב שני ואדום בעקבות תגובה לשופט.
דווקא ב-10 שחקנים מכבי חיפה יצאה קדימה ונכנסה למשחק. בדקה ה-28 ליאור רפאלוב פרץ במרכז המגרש ומ-25 מטרים בעט כדור חזק שחלף מעט מעל המשקוף.
בדקה ה-36 כדור קרן של מכבי חיפה הגיעה לחלאילי בתוך הרחבה, האחרון השתלט על הכדור ובעט וולה אך ניב אליאסי התעופף והדף נהדר.
מעט לפני סיום המחצית הראשונה חזרה באר שבע לשלוט במשחק ופעמיים איימה מרחוק עם בעיטות של גורדנה ועומאר, אך שני הכדורים חלפו סמוך לקורה.
00: עם הירידה למחצית.
 
במחצית השנייה התרגמה השליטה של באר שבע גם לשערים. בדקה ה-50 קיבלה באר שבע כדור חופשי מאגף ימין. אנטוניו ניגב לבעוט וסובב כדור שעבר את כולם ונכנס בין רגליו של כיוף. 0:1 אדום.
בדקה ה-55 באר שבע הייתה קרובה להכפיל את היתרון, יואן סטויאנוב פרץ במרכז ובעט חזק, אך למרכז השער.
מכבי חיפה ניסתה לצאת קדימה בכדי להשוות ובדקה ה-65 חלאילי דהר קדימה בשמאל והעביר כדור רוחב לרפאלוב שבעט לפינה הקרובה, אך ניב אליאסי זינק והצליח להגיע ולהדוף את הכדור.
בדקה ה-71 אמיר גאנח שנכנס כמחליף השתחרר באגף שמאל ובעט חזק, הבעיטה פספסה את המסגרת אך הגיעה לראשו של הלדר לופס, שלא היה בנבדל ונגח מקרוב לרשת. 0:2 להפועל באר שבע.
בזמן שנותר, יצאה מכבי חיפה קדימה. בדקה ה-89 כדור קרן של מכבי חיפה הגיע לתומר חמד ומשם לרשת, 1:2.
מכבי חיפה עוד ניסתה לצאת קדימה בזמן שנותר אך ללא הצלחה.
בסיום 1:2 גדול לבאר שבע.
 
הרכב הקבוצה: ניב אליאסי, אנדרה פוקו (איתן טיבי 94), מריאנו בריירו, מיגל ויטור, הלדר לופס, עדן שמיר, רועי גורדנה, אנטוניו ספר, אמראן אולאד עומאר (אמיר גנאח 68) יואן סטויאנוב (שי אליאס 78), רותם חטואל (אלון תורגמן 78)
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple