26 בינואר, 2024
ברדה: "המומנטום מהליגה לא קשור לגביע"
ברדה: "המומנטום מהליגה לא קשור לגביע"
מסיבת העיתונאים לקראת משחק סיבוב ח' בגביע המדינה נגד בית"ר ירושלים (שבת, 20:00, ספורט 5)
הפועל "ויקטורי" באר שבע סיימה את הכנותיה לקראת משחק גביע המדינה נגד בית"ר ירושלים. 
אתמול, נערכה באצטדיון 'טוטו טרנר' מסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות בהשתתפות מאמן הקבוצה אליניב ברדה והקשר רועי גורדנה. 
 
ברדה דיבר על ההתמודדות מול בית"ר ואמר: "קיבלנו הגרלה מאוד קשה כבר בסיבוב הראשון. בית"ר קבוצה טובה מאוד עם מאמן מצוין. המומנטום מהליגה לא קשור כי גביע זה מפעל אחר ועולם אחר. המשחק נגד אשדוד בעונה שעברה היה פספוס גדול עבורנו, השנה אנחנו רוצים לעבור שלב. זכייה בגביע? זה בהחלט חלק מהמטרות שלנו".
 
באר שבע תגיע למשחק ללא גיא בדש שנפצע במשחק נגד הפועל ירושלים ועשוי להיעדר מספר שבועות. כמו כן, איאד אבו עביד, אילון אלמוג ואופיר מרציאנו ייעדרו גם הם ושיתופו של איתן טיבי מוטל בספק. 
אליניב ברדה דיבר על החיסורים הרבים ואמר: "ננסה להכשיר את מי שהגיע כמה שיותר מהר. אם נצטרך, נלביש אולי חבר'ה מהנוער שיחזקו את הסגל. מי שישחק, יצטרך להיות הכי טוב שיש".
רועי גורדנה התייחס גם הוא למשחק הקרוב ואמר: "ה משחק על כל הקופה. הסיכויים 50-50, וצריך להראות שאנחנו יותר טובים. צריך להיות אחראיים מאוד במשחק הזה ולמזער את הסיכונים. נקווה שנגיע למצבים המסוכנים כמה שיותר מהר כדי להכריע את המשחק. אנחנו קבוצה טובה ואיכותית, אבל גם הרצף הזה לא מוציא אותנו מהכלים. אנחנו משחקים טוב ונראים טוב, אבל בכדורגל הזיכרון מאוד קצר. אם נחשוב שעשינו משהו בעונה הזאת, יהיה לנו לא טוב".
 
כמו כן, דיבר גורדנה על ההתמודדות שלו שחקן כדורגל בצל המלחמה ואמר: "כדורגל הוא ממש משני כרגע, לפחות לי ברמה האישית. אני לא מצליח להתנתק ולא מצליח לשכוח. מצטער, זה אולי יאכזב אנשים, אבל אני לא מצליח להתנתק. אני קם בבוקר, רואה 'הותר לפרסום', שני הרוגים, שלושה הרוגים, פתאום 21. אני לא מצליח להתמודד עם זה. זה ממש קשה. המצב במדינה בלתי אפשרי, ומאוד קשה לחיות לצד זה".
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple