16 בינואר, 2024
ניצחון על הפועל פתח תקווה
ניצחון על הפועל פתח תקווה
הפועל "ויקטורי" באר שבע ניצחה אמש (שלישי) 0:2 את הפועל פ"ת במשחק בית במסגרת המחזור ה-17 בליגת One Zero.
 
בתחילת המשחק, עלו שחקני הקבוצה עם ילדי קיבוץ דורות המפונים מאז ה-7.10 מביתם. בנוסף, הוענקה תשורה לשחקן העבר של המועדון ושחקן הפועל פ"ת כיום, איתי שכטר. כמו כן, נערכה דקת דומייה לזכרו של מאמן העבר, דרור קשטן, אשר הלך השבוע לעולמו.
 
הקבוצה שלטה בקצב המשחק מהפתיחה, אך התקשתה להגיע למצבי הבקעה מול ההגנה הצפופה של הפועל פתח תקווה. בדקה ה-15 אנטוניו ספר בחן לראשונה את עומר כץ עם בעיטה חזקה מחוץ לרחבה, אך השוער היה במקום וקלט נהדר. בדקה ה-18 הפועל פתח תקווה נשארה ב-10 שחקנים לאחר שהמגן קיניונס ביצע עבירה על אנדרה פוקו והורחק בהתערבות הואר. ב-10 שחקנים הפועל פתח תקווה המשיכה לצופף את ההגנה ולמנוע מבאר שבע להגיע למצבי הבקעה. בתוספת הזמן של המחצית הראשונה יצאה הפועל פתח תקווה להתקפה בודדת ובסיומה כבש סמואל בראון, אמנם הואר הראה נבדל בתחילת ההתקפה והשער נפסל.
0:0 בסיום המחצית הראשונה.
 
את המחצית השנייה פתחה באר שבע בצורה חדה יותר. בדקה ה-51 אמיר גנאח הוריד יפה עם הכתף להלדר לופס, האחרון הגביה את הכדור למרכז הרחבה הישר לרגליו של אנטוניו ספר שכבש את ראשון. 0:1 אדום. מכאן ואילך השתחררה ההתקפה של המארחת והייתה קרובה לכבוש את השני בכמה הזדמנויות שונות. בדקה ה-53 אמיר גנאח נכנס לתוך הרחבה וסובב נהדר לפינה הרחוקה, אך הכדור נעצר רק במשקוף. 10 דקות עברו והפעם זה היה תורו של מריאנו בריירו לבעוט למשקוף לאחר מצב נייח שבסיומו הקדים הבלם את הגנת הפועל פתח תקווה אך לא מצא את הרשת. בדקה ה-88 זה סוף סוף הגיע. אנטוניו ספר הגניס כדור לתורג'מן שנכנס כמחליף, החלוץ היתל בשני שחקני הגנה של הפועל פתח תקווה וגלגל לפינה הנגדית, 0:2 לבאר שבע.
 
עמוק בתוך תוספת הזמן של המשחק אלון תורג'מן כבש חשב שהוא כבש את השני, אך הואר הראה שהיה נבדל והשער נפסל. 0:2 אדום בסיום.
 
הרכב הקבוצה: ניב אליאסי, הלדר לופס, מריאנו בריירו, מיגל ויטור, אנדרה פוקו, שי אליאס (רועי גורדנה 81), עדן שמיר, אנטוניו ספר, אמיר גנאח (עומאר אמראן אולאד 81), יואן סטויאנוב (גיא בדש 58), רותם חטואל (אלון תורג'מן 74) 
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple