7 בינואר, 2024
רביעייה על מכבי בני ריינה
רביעייה על מכבי בני ריינה
עדן שמיר (15, 31), הלדר לופס (52) ורועי גורדנה (55) כבשו בדרך ל-2:4 קצבי על מכבי בני ריינה.
הפועל "ויקטורי" באר שבע גברה אתמול (שלישי) 2:4 על מכבי בני ריינה במשחק במסגרת המחזור ה-15 בליגת One Zero.
 
קרוב ל-10,000 צופים הגיעו לאצטדיון 'טוטו טרנר' למשחק שפתח את המחזור ה-15 בליגה.
כבר בדקה ה-15 של ההתמודדות פרץ יואן סטויאנוב באגף שמאל, חלף על פני 2 שחקנים והעביר כדור לעדן שמיר שמקרוב כבש את שערו הראשון העונה. 0:1 לאדומים.
באר שבע המשיכה לשלוט ובדקה ה-24 כדור קרן של רועי גורדנה מצא את ראשו של מיגל ויטור שהתרומם נהדר, אך הכדור פגע במשקוף.
3 דקות בלבד חלפו ובאר שבע קיבלה הזדמנות נהדרת להכפיל את היתרון. גיא בדש קיבל כדור על סף הרחבה והוכשל, השופט אביעד שילוח הצביע על הנקודה הלבנה. בדש בעצמו ניגש לבעוט אך גד עמוס זינה והדף נהדר לקרן.
בדקה ה-31 של המשחק אנטוניו ספר שלח כדור לאגף שמאל לעבר הלדר לופס והאחרון הרים בנגיעה מהאוויר לרחבה, שם חיכה עדן שמיר שכבש את השני שלו והשני של באר שבע. 0:2 אדום.
בני ריינה לא נבהלה וניסתה ללחוץ את ההגנה האדומה כדי לחזור למשחק עוד לפני המחצית. בדקה ה-35 הלחץ השתלם כאשר רועי גורדנה מסר לא טוב, לואי חילף השתלט ובאחד על אחד מול ניב אליאסי לא התבלבל ושלח את הכדור פנימה. 1:2 בירידה למחצית.
 
למחצית השנייה באר שבע עלתה מצוין ובדקה ה-52 כבר עלתה ליתרון 1:3. הגבהה של רועי גורדנה מצאה את ראשו של הלדר לופס שעמד חופשי ברחבה ונגח מקרוב את השלישי.
3 דקות בלבד עברו ובאר שבע חגגה את הרביעי. רועי גורדנה קיבל מבירה מאנטוניו ספר ומחוץ לרחבה בעט כדור אדיר דנעצר רק ברשת. 1:4 אדום וחגיגה באצטדיון 'טוטו טרנר'.
לאחר מכן קצב המשחק טיפה נרגע ובאר שבע אף ערכה מספר חילופים.
בדקה ה-74 באר שבע הייתה קרובה לחמישי כאשר אמיר גאנח קיבל את הכדור חופשי ברחבה אך לא הצליח לסדר את עצמו לבעיטה והכדור הורחק. יוני סטויאנוב השתלט על הריבאונד ובעט חזק מקצה הרחבה, אך גד עמוס התעופף נהדר והציל.
בדקה ה-86 מכבי בני ריינה צימקה את התוצאה ל- 2:4. עמית מאיר הכניס כדור עומק ללואי חילף, אליאסי יצא ועצר נהדר את החלוץ, אך הכדור הגיע לשלומי אזולאי שגלגל לרשת.
זו גם הייתה תוצאת הסיום של המשחק.
 
הרכב הקבוצה: ניב אליאסי, אנדרה פוקו, מיגל ויטור, מריאנו בריירו, הלדר לופס, רועי גורדנה (איליי מדמון 80), עדן שמיר (שי אליאס 59), אנטוניו ספר (אימראן אולאד עומאר 66), גיא בדש (אמיר גנאח 59), יואן סטויאנוב, רותם חטואל (אלון תורג'מן 59)
 
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple