31 בדצמבר, 2023
סוגרים סיבוב עם ניצחון בי"א
סוגרים סיבוב עם ניצחון בי"א
סטויאנוב (20), חטואל (69) וספר (87) השלימו מהפך לאחר שער מוקדם של אשדוד
הפועל "ויקטורי" באר שבע רשמה אמש (שבת) ניצחון שני ברציםות לאחר שגברה 1:3 על מ.ס אשדוד באצטדיון הי"א במשחק שנעל את הסיבוב הראשון בליגת One Zero.
 
המשחק נפתח קשה מבחינתה של באר שבע וכבר בדקה ה-6 ג'ורדן בוטאקה חטף כדור לגיא בדש, התקדם לעבר הרחבה ומ-20 מטרים שיחרר כדור חד וחזק לפינה. 0:1 לאשדוד.
באר שבע לא הצרגשה מהפיגור המוקדם, והמשיכה להניע את הכדור בסבלנות ולחפש את השוויון.
בדקה ה-20 כדור ארוך של הלדר לופס באגף שמאל מצא את יואן סטויאנוב שנכנס לרחבה ומזווית קשה בעט לפינה הרחוקה. הקוון אמנם הניף את הדגל לנבדל, אך לאחר בדיקת ואר השער אושר. 1:1.
המשך המחצית הראשונה התנהלה בקצב יותר איטי. באר שבע אמנם שלטה בכדור ובקצב המשחק, אך איבדה הרבה כדורים בשליש ההתקפי ולא הגיעה למצבי התקפה.
1:1 בסיום המחצית הראשונה.
 
המחצית השנייה נפתחה באותו אופן כמו שהסתיימה המחצית הראשונה והתאפיינה גם היא בשליטה של באר שבע אך בחוסר סדר ובהרבה איבודי כדור.
בדקה ה-61 ערך אליניב ברדה חילוף כפול כאשר הכניס את אנטוניו ספר ואימראן עומאר על חשבונם של אמיר גנאח וניב פליטר.
כעבור 8 דקות החילוף השתלם. אנטוניו ספר הגביהה מאגף ימין לרחבה, אריאל הרוש פספס את הכדור ורותם חטואל נגח מקרוב לרשת. 1:2 לבאר שבע שמשלימה מהפך.
בדקה ה-73 העניינים הסתבכו אפילו יותר עבור מ.ס אשדוד כאשר עוביידה חטאב הכשיל את גיא בדש וספג צהוב שני ואדום.
למרות האדום, בדקה ה-81 קיבלה מ.ס אשדוד הזדמנות להשוות את התוצאה. ג'ורדן בוטאקה קיבל כדור נהדר במרכז הרחבה, אך מעמדה טובה בעט את הכדור מעל השער.
באר שבע לחצה עוד קצת על הדוושה, ובדקה ה-87 אימראן עומאר העביר כדור רוחב, רותם חטואל פתח את הרגליים ואיפשר לכדור להגיע לאנטוניו ספר שהשתלט, עבר את הבלם ומול אריאל הרוש בעט שטוח לרשת. 1:3 לבאר שבע.
זו גם הייתה תוצאת הסיום של המשחק.
 
אליניב ברדה אמר בסוף המשחק: "ספגנו שער בבעיטה הראשונה ועשינו ניצחון במשחק קשה. לשחקנים היה חשוב לייצר המשכיות, יש לנו רק שני ימי מנוחה, כל מי ששיחק היום לקח את המושכות ועשה את הדברים בצורה הכי טובה שיכול להיות".
עוד הוסיף ברדה: "אנחנו חזרנו מפגרת המלחמה בצורה רעה מאוד. הפסדנו שני משחקים בדקות הסיום ושיחקנו כדורגל לא טוב. עכשיו הכדורגל משתפר, וגם היום זה לא מספיק טוב. יש עוד מרחב גדול מאוד לשיפור ואנחנו נשתפר, אני מקווה לשחק טוב יותר".
 
הרכב הקבוצה: ניב אליאסי, ניב פליטר (אימראן עומאר 61), איתן טיבי, מריאנו בריירו, הלדר לופס, רועי גורדנה (הראל שלום 89), עדן שמיר, יואן סטויאנוב, גיא בדש (אנדרה פוקו 82), אמיר גאנח (אנטוניו ספר 61), רותם חטואל (תומר חמד 89)
הפועל "ויקטורי" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple