9 בספטמבר, 2020
ממשיכים לבנות את העתיד
ממשיכים לבנות את העתיד
הסכם החסות לעונת המשחקים 2020/2021 נחתם הבוקר בין חברת אביסרור להפועל "מחסני השוק" באר שבע
למעלה משני עשורים צועדות ביחד: אביסרור והפועל "מחסני השוק" באר שבע ממשיכות בשיתוף הפעולה.
 
חברת אביסרור משה ובניו ממשיכה לתת חסות לקבוצת הכדורגל הפועל "מחסני השוק" באר שבע - גם לעונת המשחקים 2020/2021. ההסכם נחתם הבוקר בין מנכ"ל החברה, אלי אביסרור לבין הנהלת המועדון והוא ממשיך שותפות ארוכת שנים בין חברת הבנייה לקבוצת הכדורגל. במסגרת החסות שם החברה יופיע על גב חולצות המשחק הרשמיות של הקבוצה.
 
החסות תלווה בפעילויות משותפות נוספות של שני הצדדים לאורך העונה, כגון השתתפות שחקני הקבוצה באירועים מרכזיים של המותג ופעילויות למען הקהילה.
 
אלי אביסרור, מנכ"ל חברת אביסרור משה ובניו, ציין כי "אנו שמחים להמשיך את הקשר הקרוב שלנו עם קבוצת הפועל "מחסני השוק" באר שבע ומאחלים לה בהצלחה בעונת המשחקים הקרובה. מועדון הכדורגל הפך להיות חלק בלתי נפרד מפעילות החברה, ואנו גאים להיות חלק מהקבוצה הנפלאה הזאת מתחילת דרכה המקצועית. אנו רואים בעיר באר שבע כבית שלנו ולכן אנו תורמים רבות לעיר, והחסות לקבוצת הכדורגל היא חלק מזה, היא נובעת מהרצון לתרום לקהילה ולקדם את הספורט בעיר כאוהדים וכתושבי באר שבע". 
 
יו"ר המועדון, איתי בן זאב: "אני מברך על הקשר המצוין בינינו לבין משפחת אביסרור וגאה שבמיוחד בתקופה זו מלווים אותנו אנשים טובים שצועדים איתנו בדרך המשותפת. המשך החסות מלמד על יציבות ושותפות אמיתית וטובה, שאני מקווה שילוו אותנו עוד שנים רבות".
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple