27 ביולי, 2020
מתחילים להתאמן
מתחילים להתאמן
מחזיקת גביע המדינה, הפועל "תדיראן" באר שבע, תפתח מחר (שלישי) את האימונים לקראת עונת 2020/21. בשל הנחיות משרד הבריאות, האימון יערך ללא קהל.
 
סגל הקבוצה שיחל את האימונים:
אוהד לויטה, עמית קרן, רז רחמים, לואי טאהא, עמית ביטון, שיר צדק, נועם גמון, בן ביטון, אור דדיה, דודי טוויטו, שון גולדברג, דוד קלטינס, מרואן קבהא, איליי מדמון, נתי אסקיאס, תומר יוספי, רועי אזוט, נאור סבג, גל לוי, רמזי ספורי, סהר קסלר, רואי אביטן, עבדאללה אבו עבד, איתמר שבירו, אנתוני וארן, קייס גאנם.
 
אימון הפתיחה ייערך ללא השחקנים הזרים של הקבוצה, שיחזרו ארצה בתחילת אוגוסט ויוכלו להתאמן בנפרד בהתאם למתווה שהושג בין מנהלת הליגות לכדורגל למשרד הבריאות.
 
בגזרת המגן השמאלי, שון גולדברג סיכם את תנאיו לעונה נוספת במועדון ואורן ביטון הגיע להסכם עם המועדון על שחרורו. פנים חדשות נוספות באימונים יהיו של מאמן השוערים החדש של הקבוצה, גילי בן נחום.
 
מאמן השוערים החדש, גילי בן נחום
 
בתוך כך, במידה ואצטדיון "טוטו טרנר" לא יוכל לארח את משחקי מוקדמות הליגה האירופית, משחקים אלו ישוחקו באצטדיון "המושבה". ב-10.8 תתקיים הגרלת הסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית. כמו כן, אצטדיון "טדי" צפוי לארח את משחקי ליגת הבורסה לניירות ערך.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple