21 במאי, 2020
איתי בן זאב מונה ליו״ר המועדון
איתי בן זאב מונה ליו״ר המועדון
איתי בן זאב מונה ליו״ר מועדון הפועל "תדיראן" באר שבע. בן זאב יגבש דירקטוריון עצמאי ובלתי תלוי למועדון ויעמוד בראשו.
 
אלונה ברקת מינתה את איתי בן זאב ליושב ראש מועדון הפועל "תדיראן" באר שבע וביקשה ממנו לגבש דירקטוריון עצמאי ובלתי תלוי וכן לעמוד בראשו. מינויו של בן זאב בא בהמשך פרישתה של ברקת מהקבוצה והעברת סמכויות הניהול לעורך דין יצחק יונגר, המשמש כנאמן המועדון.
 
יודגש, כי עם מינויו של בן-זאב ליו״ר המועדון, ימשיך הנאמן ביישום תכנית ההבראה תחת אחריות הדירקטוריון.
 
בן זאב ישמש כיו״ר המועדון בהתנדבות מלאה ולבקשתו המינוי יהיה לשנה אחת, במהלכה הוא יגבש דירקטוריון פעיל ומקצועי ויפעל להעברת המועדון לעצמאות ניהולית ופיננסית. את התפקיד הוא ימלא במקביל להיותו מנכ״ל הבורסה.
 
איתי בן זאב (צילום: קובי קנטור)
 
״אני שמחה שאיתי הסכים לקחת על עצמו את תפקיד יו״ר המועדון. אני מאמינה כי ניסיונו העסקי כמו ניסיונו הניהולי המוצלח, יאפשרו להוביל את המועדון לחוף מבטחים בתקופה מאתגרת ואף להצליח ולשמור על מעמדו כמועדון בסטנדרט אירופאי. ברקת הוסיפה ״בטוחני שיחד עם אסי רחמים, מנכ״ל המועדון, הם יהוו צוות ניהולי חזק ומגובש. אני מאחלת לו הצלחה גדולה.״
 
איתי בן זאב משמש כמנכ״ל הבורסה לנירות ערך בתל אביב ונחשב לאחד המנהלים המוערכים במשק הישראלי. לבן זאב ניסיון עסקי ובנקאי נרחב. בעברו הוא כיהן כחבר הנהלה בבנק לאומי וקודם לכן שימש כבנקאי השקעות בכיר בקבוצת הבנקאות הבינלאומית מריל לינץ׳ בלונדון.
 
איתי בן זאב מסר היום עם המינוי: ״אני רואה במינוי שליחות ציבורית חשובה ואתגר מקצועי מהמעלה הראשונה. אלמד את המועדון וצרכיו בסיועו של המנכ״ל אסי רחמים ואגבש דירקטוריון מקצועי, אסטרטגי חזק ועצמאי, אשר רק הצלחתו של המועדון עומדת לנגד עיניו.״ בן זאב הוסיף: ״אני מבקש להודות לאלונה ברקת על האמון בי. אלונה מותירה מועדון חזק ויציב פיננסית עם תרבות ניהולית המקדשת את המצוינות כערך עליון״.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple