17 במאי, 2020
יוסי אבוקסיס: "מקווה שבקרוב נחזור לשמוח עם האוהדים בטרנר"
יוסי אבוקסיס: "מקווה שבקרוב נחזור לשמוח עם האוהדים בטרנר"
כשבועיים לפני פתיחת הפלייאוף העליון, המאמן בראיון לאתר הרשמי: "התרגשות גדולה לחזור למשחקים"
רגע לפני משחק האימון הנוסף מול מכבי נתניה (שני, 20:00) וכשבועיים לפני משחק הפלייאוף מול בית"ר ירושלים, תפסנו את מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס לשיחה קצרה.
 
יוסי, המעבר מתקופה בה השחקנים נדרשו, כמו כולם להיות בבידוד ולהתאמן בצורה מוגבלת בבתים לאימונים מלאים כדי להתחיל את משחקי הפלייאוף הוא מעבר חד. איך הצוות המקצועי נערך לזה?
"לאורך כל התקופה ליווינו את השחקנים ודאגנו לוודא שהם שומרים על שגרת אימונים. בזמן השהייה בבית, העברנו לשחקנים תרגילים לתרגול פרטני על מנת שהחזרה תהיה נוחה יותר. ברור שהמציאות הנוכחית היא לא מה שציפינו או רצינו אבל אני שמח שבנקודת הזמן הזו אנחנו מתאמנים באופן מלא לקראת משחק הפלייאוף הראשון בעוד כשבועיים". 
 
מה אתה יכול לספר על מצבם של השחקנים, שבוע לאחר תחילת האימונים המלאים?
"מאמני הכושר שלנו, מיכאל ברוש ודרור שמשון, בנו תכנית מדורגת כדי שנוכל להגיע בצורה המיטבית ביותר לפתיחת משחקי הפלייאוף. ממה שאני מתרשם, בשבוע האחרון השחקנים נמצאים בכושר טוב ביחס למצב, אך כמובן שתמיד יש עוד עבודה ומקום לשיפור".
 
משחק האימון באשדוד לא הלך בדיוק כפי שרצית. מה תעשו כדי לשפר את היכולת?
"נכון, היכולת במשחק האימון נגד מ.ס. אשדוד לא הייתה משביעת רצון. לאחר המשחק, שוחחתי עם השחקנים והם בעצמם הרגישו כך. יש לנו עוד שבועיים עד למשחק הראשון בפלייאוף. מחר אנו עתידים לשחק מול מכבי נתניה ואני מקווה לקיים לפחות עוד משחק אימון אחד בשבוע הקרוב".
 
בקרוב חוזרים למשחקים – מה התחושות?
"התרגשות גדולה. חזרת הכדורגל היא סימן חיובי באשר לחזרה לשגרה במדינה כולה. אנחנו עושים את הכול כדי להתכונן בצורה המיטבית ביותר ולשמח את האוהדים שלנו. אני מקווה מאוד שבמהרה נוכל לשמוח יחד איתם באצטדיון טרנר".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple