21 בפברואר, 2020
יוסי אבוקסיס: "נרצה להמשיך במומנטום"
יוסי אבוקסיס: "נרצה להמשיך במומנטום"
המאמן דיבר לקראת משחק הליגה מול הפועל כפר סבא (נתניה, 23.2, 20:15)
הפועל "תדיראן" באר שבע קיימה הבוקר את מסיבת העיתונאים לפני המשחק מול הפועל כפר סבא, במסגרת המחזור ה-25 בליגת הבורסה לניירות ערך. בעקבות עונש שהוטל על הקבוצה, המשחק ייערך באצטדיון בנתניה ולא באצטדיון טרנר.
 
המאמן, יוסי אבוקסיס, סיפר לפני המשחק: "זו פעם ראשונה מאז שהגעתי שרשמנו שני ניצחונות רצופים. נרצה להמשיך את זה. נגיע מוכנים לכפר סבא. אם לא נהיה מוכנים נשלם על זה. השבוע האחרון היה ארוך מבחינת האימונים, יכולנו לשחק מול הנוער ולתת לשחקנים דקות. היה שבוע טוב".
 
המגן הימני, אור דדיה, אמר: "ההרגשה שלי מאוד טובה, הקהל דוחף אותנו בצורה הכי טובה שיש. החברים לקבוצה עוזרים לי להשתלב ואני מעריך את זה מאוד. ההשתלבות שלי החלה בהדרגה. אין ספק שכשאתה משחק פה עוד מגיל ילדים זה החלום הכי גדול שלך”.
 
אבוקסיס ייאלץ להסתדר עם מספר חיסורים. ז'וסוואה מוצהב ולא ייכלל בסגל. עמית ביטון וארנסטס שטקוס פצועים. בנוסף, גם בן ביטון, שהרגיש במהלך המשחק האחרון כאב חד באיזור המפשעה, לא יהיה בסגל. בבדיקה שנערכה לאחר מכן, אובחן קרע קטן בשריר. בן עובר טיפולים וחיזוקים עם הצוות הרפואי עד חזרתו לכשירות. דוד קלטינס ואנתוני וארן נמצאים בספק.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple