10 בפברואר, 2020
חוזרים לנצח
חוזרים לנצח
צמד של בן שהר ושער נוסף של מיגל ויטור העניקו להפועל "תדיראן" באר שבע ניצחון 0:3 על סקציה נס ציונה
לאחר שלוש תוצאות תיקו רצופות, הפועל "תדיראן" באר שבע חזרה הערב (א') למסלול הניצחונות עם 0:3 על סקציה נס ציונה, זאת במסגרת המחזור ה-23 בליגת הבורסה לניירות ערך.
 
המחצית הראשונה הייתה רוויה באירועים. כבר בדקה ה-9 אלפי האוהדים שהגיעו לאצטדיון טרנר קפצו מאושר. הרכש החדש, אלטון אלקוטסה, הגביה כדור מדויק לראשו של בן שהר, שנגח את הראשון לזכות הפועל "תדיראן" באר שבע. שלוש דקות לאחר מכן, גול פורטוגלי נכבש כאשר ז'וסוואה בישל לחברו מיגל ויטור אך השער נפסל בטענת נבדל. בדקה ה-31 בן שהר כבש את שערו השני והעלה את הקבוצה ליתרון 0:2. בדקה ה-36 אור דדיה ראה כרטיס אדום ישיר לאחר הכשלה על סף הרחבה.
 
המחצית השנייה הייתה שונה מהראשונה וקצב המשחק של הקבוצה ירד בעקבות הכרטיס האדום. למרות זאת, מי שחגגה שער נוסף בחצי השני הייתה הפועל "תדיראן" באר שבע. מה שנפסל בדקה ה-12, אושר בדקה ה-76. ז'וסוואה הגביה קרן לרחבה ומי שעלה לנגיחה וכבש היה מיגל ויטור. אקורד סיום של המשחק היה הצלת פנדל של אוהד לויטה, לאחר שאנתוני וארן, בהופעתו הראשונה במדים האדומים, נגע בידו ברחבה. סהר לוי האורח כבש בפעם הראשונה, אך השופט פסל את הבעיטה, ובפעם השנייה לויטה הדף ושמר על שער נקי.
 
יוסי אבוקסיס אמר בסיום: "חיכינו לניצחון כזה. הייתה מחצית ראשונה מצוינת עד האדום שקיבלנו. נס ציונה שלחה הרבה שחקנים קדימה, אך אנחנו לא חזרנו אחורה. השחקנים הראו אופי ונתנו הכול".
 
כובש הצמד, בן שהר, הוסיף: "טרפנו את הדשא במחצית הראשונה ואני שמח, יוסי הכין אותנו טוב. היינו צריכים רענון, להכניס רעב כי יש פה שחקנים שרוצים להוכיח מי זו הפועל באר שבע".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple