20 בינואר, 2020
טיל מנצח
טיל מנצח
שער של רמזי ספורי העניק ניצחון על הפועל חיפה
הפועל 'תדיראן' באר שבע גברה הערב (ב') 0:1 על הפועל חיפה במסגרת המחזור ה-19 בליגת הבורסה לניירות ערך.
 
בדקה העשירית בן שהר כבש לרשת של הקבוצה האורחת, אך השער נפסל בעקבות טענת אופסייד שנקלטה במערכת ה-VAR. עשר דקות לאחר מכן, דוד קלטינס הוכשל ברחבה והשופט, יגאל פריד, נשלח למערכת ה-VAR. לאחר דקות ארוכות והתייעצות עם שופטי הוידאו, החליט פריד לא לשרוק לכדור עונשין מ-11 מטרים והמחצית הסתיימה ללא שערים.
 
יוסי אבוקסיס, במשחקו הראשון כמאמן ביתי באצטדיון "טוטו טרנר", ערך בדקה ה-71 חילוף שדקתיים לאחר מכן התברר כחילוף מנצח. השחקן שנכנס, רמזי ספורי, באחת מנגיעותיו הראשונות בכדור, שלח כדור נהדר מחוץ לרחבה וכבש את שערו הראשון במדי הפועל 'תדיראן' באר שבע - 0:1 אדום. זו הייתה תוצאת סיום המשחק. במחזור הקרוב תתארח הפועל באר שבע בקריית שמונה (שבת, 17:30).
 
יוסי אבוקסיס אמר בסיום: "רואים שהקבוצות האחרות מנצחות אז גם אנחנו צריכים. אנחנו נלחמים על אירופה, הליגה עוד ארוכה. אנחנו בגביע ובסך הכול צריכים לשפר עוד דברים, אבל יש רצון ויש מחויבות מצד השחקנים ועם זה נמשיך הלאה”.
 
כובש שער הניצחון, רמזי ספורי: "אני מרגיש מעולה, סוף סוף זה הגיע, חיכיתי לגול הזה. עברנו תקופה קשה. מקווה שמכאן נצא לדרך חדשה עם הקבוצה”.
 
לפני המשחק, ערך המועדון טקס הוקרה לברק בכר. במסגרת האירוע, נשיאת המועדון, אלונה ברקת, הודתה לברק וכן העניקה לו תשורות. כמו כן, נציגי ארגון האוהדים העניקו תשורות אף הם בזמן שהקהל מודה לברק על 4.5 שנים כמאמן הקבוצה.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple