12 בינואר, 2020
תוצאות מחלקות הנוער 11/1
תוצאות מחלקות הנוער 11/1
הנערים הצליחו בצפון, תיקו לנוער מול מכבי תל אביב
קבוצת הנוער פתחה את הסיבוב השני כשאירחה את מכבי תל אביב במתחם הבית האדום. הצהובים עלו ליתרון ראשונים אך על סף השריקה למחצית, עמאר אלדדה (חלוץ נערים א' שהוקפץ לקבוצת הנוער), הוכשל ברחבה ונשרק פנדל לזכות באר שבע. נתי אסקיאס דייק מהנקודה הלבנה וקבע את תוצאת המשחק. במחזור הבא תתארח הקבוצה בקריית שמונה מהמקום הרביעי בליגה.
 
קבוצות הנערים התמודדו בסיבוב השלישי בגביע המדינה. כל שלושת המשחקים הוכרעו בדו קרב פנדלים, ובסופם שתי קבוצות העפילו לשלב שמינית הגמר.
 
נערים ב' ניצחו בפנדלים את קריית שמונה. נועם שחר כבש צמד בדקות 2 ו-47. קריית שמונה הצליחה להשוות פעמיים והמשחק נגרר להארכה, בה לא נכבשו שערים. בפנדלים ניצחו האדומים 2:4. שחקני הקבוצה התארחו באכנסיית כפר בלום טרם המשחק, וקיבלו מחמאות חמות על ההתנהגות והיחס כלפי עובדי המקום.
 
נערים ב' חוגגים בקריית שמונה
 
גם נערים ג' הצפינו כשהתארחו בסכנין. לירון שרעבי כבש ראשון בדקה ה-63 אך היתרון לא החזיק מעמד ולקראת סיום המשחק סכנין השוותה ל-1:1. בהארכה לא נכבשו שערים ובדו קרב הפנדלים המותח באר שבע ניצחה 3:4 והנערים חזרו שמחים לבירת הנגב.
 
לעומתם, נערים א' הודחו לאחר הפסד למכבי פתח תקווה. במשחק השקול, שהתקיים במתחם הבית האדום, לא נכבשו שערים במשך 120 דקות. בפנדלים ניצחו הכחולים 3:4.
 
קבוצות נוספות שהעפילו שלב בגביע המדינה: ילדים א', ילדים ב', טרום א'. ילדים ג' וטרום א'2 ישחקו בהמשך השבוע.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple