11 בינואר, 2020
הפסד להפועל רעננה
הפסד להפועל רעננה
הפועל 'תדיראן' באר שבע הפסידה הערב 2:1 להפועל רעננה
הפועל 'תדיראן' באר שבע הפסידה הערב (ש') 2:1 להפועל רעננה במסגרת המחזור ה-18 של ליגת הבורסה לניירות ערך.
 
במשחקו הראשון כמאמן הפועל 'תדיראן' באר שבע, ערך יוסי אבוקסיס מספר שינויים בהרכב. הקבוצה נראתה טוב יותר והגיעה למספר הזדמנויות אך המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים.
 
המארחים היו אלה שעלו ראשונים על לוח התוצאות כאשר בדקה ה-52 כארם ארשיד בעט בצורה חדה לעבר השער וכבש את הראשון. האדומים השתלטו על המשחק וניסו לייצר מצבי הבקעה, עד שבדקה ה-68 באו על שכרם. בן שהר השתלט על ריבאונד על סף הרחבה, בעט לעבר המסגרת, הכדור פגע בשחקן הגנה של רעננה, הטעה את השוער ונכנס - 1:1.
 
דווקא בדקות טובות שבהן באר שבע החזיקה בכדור ואיימה, שניר שוקר כבש במתפרצת וקבע את תוצאת המשחק - 1:2. עד לסיום אירוע מעורר מחלוקת התרחש כאשר חנן ממן כבש מכדור קרן, אך לאחר דקה השער נפסל. למרות שבצילומי הטלוויזיה לא הייתה נראית כל סיבה לפסול את השער, השופט דוד פוקסמן, בהתייעצות עם שופטי ה-VAR, החליט לא לאשר את השער.
 
יוסי אבוקסיס אמר בסיום: "יש פה קבוצה טובה עם המון כישרון וקצת חוסר ביטחון. לקבל שני שערים משתי טעויות זה משהו שלא קורה הרבה. אנחנו נלחמים על אירופה דרך הליגה. הליגה עוד ארוכה. אני חושב שכל מאמן ישראלי רוצה להגיע למועדונים ברמה הזאת והרגשתי את העוצמה של המועדון איך כשהגעתי. מאוד רציתי את זה ואני מתכוון להצליח פה”.
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple