9 בינואר, 2020
יוסי אבוקסיס: "יש לי רצון גדול מאוד להצליח"
יוסי אבוקסיס: "יש לי רצון גדול מאוד להצליח"
המאמן ערך את מסיבת העיתונאים הראשונה כמאמן הפועל "תדיראן" באר שבע
הפועל "תדיראן" באר שבע ערכה אחר הצהריים (חמישי) את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק במסגרת המחזור ה-18 בליגת הבורסה לניירות ערך, במסגרתה דיברו אלונה ברקת ולאחריה יוסי אבוקסיס לראשונה כמאמן הקבוצה.
 
דברי אלונה ברקת במסיבת העיתונאים:
"הפועל "תדיראן" באר שבע מועדון חזק ויישאר כזה. אני לא רווה נחת מאיך שאנחנו נראים בשנה וחצי האחרונות אבל החיים מלאים בעליות וירידות ואחרי כל ירידה מגיעה העלייה ואני פה כדי לדאוג שכך יהיה. ברק בכר השיג במועדון שלנו הישגים בלתי נשכחים והם אכן לא ישכחו לעולם. בעידן ה-2020, כנראה שגם המאמן הטוב ביותר לא יכול להצליח באותו מקום לעד ולכן בכל העולם מתרעננים מעת לעת".
 
"ברק הבין את זה, אני מבינה את זה ואני בטוחה שגם אתם האוהדים מוקירים ומבינים את זה. המועדון מתכוון לערוך טקס פרידה מכובד לברק בכר. זה מגיע לנו וזה מגיע לנו. אני משוכנעת שברק ישגשג בכל מקום אליו ילך ואני מאחלת לו בהצלחה מכל הלב. זה תהליך קשה, אבל מועדון כדורגל מקצועני חייב לדעת לעבור הלאה ולהתקדם קדימה וכך עשינו".
 
"מיד פעלנו להביא למועדון את המאמן המתאים ביותר, מאמן שהוכיח בשנים האחרונות פעם אחר פעם מה הוא יודע לעשות ואני משוכנעת שהוא ימשיך להוביל אותנו להישגים. אני מודה ליוסי על האמון ולאברמוב שהסכים לשחרר אותו באצילות כה רבה. יוסי אבוקסיס יקבל כמו כל קודמיו את כל התנאים כדי להצליח ולהתמודד על כל התארים ואני משוכנעת שכך יהיה. מכאן והלאה, אינני מתכוונת להתייחס לעבר אלא רק לאחל ליוסי בהצלחה. אני בטוחה שהוא האדם הנכון להמשיך את המורשת של המועדון ולמצב אותו גם בהמשך הדרך בצמרת הכדורגל הישראלי".
 
לאחר מכן, יוסי אבוקסיס התייחס למעבר: "חובת ההוכחה עליי. כשאתה נכנס אתה רואה את ההשקעה שיש במועדון. זה גרם לי להבין לאן הגעתי. מגיע מאוד רעב. יש לי רצון גדול להצליח. חובת ההוכחה עליי. להיות פה זה לא מובן מאליו. כשאתה רואה מה קורה במועדונים אחרים אתה מבין כמה המועדון חזק. יש לנו אפשרות לעשות את זה".
 
עוד הוסיף: "הפועל ב”ש תמיד הייתה קבוצה חזקה, יוזמת, גם בהפועל ב”ש חזקה ויוזמת שחקנים יצטרכו להיות מחויבים למשחק ההגנה. בקבוצות הכי טובות יש שילוב בין קבוצה מחויבת שיודעת לעשות הגנה להתקפה. הקבוצות שזוכות סופגות הכי פחות. צריכים קבוצה מאוזנת הגנתית והתקפית".
 
הפועל "תדיראן" באר שבע תצא ביום שבת הקרוב (17:30, המושבה) למשחק חוץ מול הפועל רעננה. בהופעת הבכורה שלו על הקווים, יוסי אבוקסיס יחסר את ארנסטס שטקוס ולואי טאהא עקב פציעה. פאוליניו נפצע באימון ויעבור היום בדיקה.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple