3 בנובמבר, 2019
חוזרים הביתה
חוזרים הביתה
"תמיד האמנתי שבאמת יהיה רק טוב" אומר השיר ששרים שלמה ארצי ואריק אינשטיין וכך גם לבטח רוצה להאמין בכר. המאמן ירצה להאמין שידביק את הפער ממכבי ת"א במשחק הערב מול מכבי נתניה.
ביום חמישי קיימה הקבוצה מסיבת עיתונאים ואימון לקראת המפגש מול האורחת מנתניה באצטדיון טוטו טרנר.
ברק בכר אמר: "אחרי כל משחק יש מסקנות טובות ורעות וכמובן שזה לא נעים להפסיד אחרי טעויות כאלה. האמנו והתחלנו טוב את המשחק. הגענו מוכנים אבל עשינו טעויות, שבגללן הפסדנו. נלמד למשחק הבא. לא צריך לעשות מההרחקה של מיגל יותר ממה שזה – כל שחקן עושה טעויות וזה חלק מהמשחק. אנחנו תומכים ומאמינים בו. לגבי מכבי נתניה – אני לא מכיר קבוצה שבאה לטרנר בלי מוטיבציה. תמיד כשמגיעים לכאן רוצים לנצח. מכבי נתניה אמנם לא בתקופה טובה, אבל היא קבוצה טובה ומוכשרת. יש שם מאמנים מצויינים שאני מעריך ובטוח שיחזירו את הקבוצה למסלול. מבחינתנו – אנחנו רוצים לחזור למסלול הניצחונות, זה מה שחשוב. לגבי השחקנים: מרואן קבהא סובל מפציה בברך ושון גולדברג מתאמן כרגיל ויכול להיות בסגל".
קשר הקבוצה, עדן שמיר אמר: "ברור שלהפסיד זה מאכזב, לא משנה נגד מי. באנו מוכנים לבלומפילד ורצינו לנצח אבל זה כבר שייך לעבר ועכשיו אנחנו רוצים לחזור למסלול הניצחונות. לא מצפה משחק קל אבל אנחנו רוצים לתת לקהל לחזור לחייך. נרצה בעיקר להשתפר ממשחק למשחק ולעבוד על מה שצריך לתקן כדי שנהיה מוכנים. אנחנו צריכים להתעסק בעצמנו, לבוא מרוכזים וחדים עם רצון לנצח".
הקופות באצטדיון יפתחו כשלוש שעות לפני שריקת הפתיחה.
לרכישה באתר:

מחירי הכרטיסים:
ילד: 40 ש"ח/מבוגר: 80 ש"ח.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple