28 באוקטובר, 2019
טאהא: "הקהל נתן לנו להרגיש את העידוד שלו עד הדקה ה-90"
טאהא: "הקהל נתן לנו להרגיש את העידוד שלו עד הדקה ה-90"
הפועל "תדיראן" ב"ש הפסידה הערב 2-0 למכבי תל אביב בסיום המחזור השמיני בליגת הבורסה לניירות ערך.
ההפסד של הקבוצה הינו הפסד הבכורה העונה, אך בדומה למפגש הקודם בין הקבוצות מיגל ויטור הורחק (32'). הצהובים ניצלו את היתרון המספרי והשער הראשון הגיע בתוספת הזמן של המחצית הראשונה (לואי טאהא), ממש שניות בודדות לפני הירידה לחדרי ההלבשה. במחצית השנייה ניסתה הפועל "תדיראן" להשוות, אך הוכנעה שוב בתוספת הזמן כאשר המארחת חתמה עם שער של איתי שכטר.
ברק בכר אמר בסיום המשחק: "לצערי הדברים התפתחו לרעתנו – גם האדום וגם השער בתוספת הזמן של המחצית הראשונה ואז בזו של השנייה. זה מאכזב, השחקנים נתנו הכל. לא הגענו להרבה מצבים וגם מכבי לא הגיעה לא הרבה מצבים. אני חושב שהתחלנו טוב את המשחק, לחצנו והגענו למצב מצוין בדקות הראשונות. מכבי לא התחילה טוב בזכות הלחץ וההכנה שלנו. הם קיבלו מומנטום מהשער העצמי שהיה בדקה קריטית. במחצית השנייה היה משחק די מאוזן. הפסדנו וחבל, אבל אנחנו ממשיכים הלאה". לגבי הרחקתו של מיגל השיב: "מיגל ויטור הוא הבלם הכי טוב בליגה, הוא יודע שהוא טעה וזה חלק מהמשחק. הוא הביא לנו הרבה נקודות".
לואי טאהא אמר בסיום המשחק: "מגיעה מילה טובה לקהל שנתן לנו להרגיש את העידוד שלו עד הדקה ה-90. ברור שאני מאוכזב, כולנו מאוכזבים מהתוצאה, אבל זה הכדורגל. לפעמים הולך פחות טוב, אבל יש לנו קבוצה טובה וראו את זה כששיחקנו טוב למרות שנשארנו בעשרה שחקנים. אנחנו מקצוענים, נרים את הראש ונמשיך להסתכל קדימה".
המשחק הבא יתקיים באצטדיון טרנר, כאשר הפועל תדיראן ב"ש תארח את מכבי נתניה (3.11, 20:15).
 
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple