28 באוקטובר, 2019
Match Day
Match Day
הפועל תדיראן ב"ש תפגוש הערב את מכבי ת"א במסגרת המשחק המרכזי של המחזור השמיני בליגת הבורסה לניירות ערך.
אתמול הקבוצה קיימה את מסיבת העיתונאים והאימון המסכם באצטדיון טוטו טרנר. לרשות בכר עומדים כלל השחקנים למעט מרואן קבהא שפצוע.
מאמן הקבוצה, ברק בכר אמר: "אני מאמין בקבוצה שלי. עשינו ארבעה ניצחונות רצופים – זה חשוב וזה נתן לנו ביטחון. אנחנו יודעים שהיו משחקים פחות טובים. ברור שהפעם אנחנו משחקים נגד קבוצה טובה מאד בבית שלה ואנחנו רוצים לעשות את הדברים כמו שצריך מהצד שלנו". המאמן נשאל לגבי חשיבות המשחק וההכנה המנטלית שנדרשת: "לפני כל משחק אנחנו שמים דגש על הצד המנטלי, הפיזי ונותנים דגשים מקצועיים. המשחק הזה לא שונה מהבחינה הזו. אתם עושים את הדברים קריטיים אבל שום דבר לא קריטי, בטח לא במשחק במחזור השמיני. זה משחק ששווה שלוש נקודות כמו כל משחק. אנחנו רוצים להמשיך להיות במקום הראשון ואנחנו צריכים לנצח".
קפטן הקבוצה, בן ביטון נשאל על החזרה לבלומפילד והשיב: "יש בבלומפילד אווירה טובה. כל שחקן שואף להגיע למשחקים כאלה ולשחק בהם, אבל זה לא הדבר העיקרי במשחק. אתם יכולים לדבר על משחקי עבר, אבל כל משחק לגופו. אני בטוח שכל השחקנים יודעים את המשמעות ובאים מוכנים. כל משחק מתפתח אחרת ואי אפשר לדעת מראש מה יקרה. אני כן מרגיש את התחושות בעיר לקראת המשחק, אבל אנחנו השחקנים מתרכזים רק במשחק. זה משחק על שלוש נקודות במחזור השמיני ועם זאת צריך לבוא מוכנים ולעשות מה שצריך מבחינה מקצועית. כל שאר הדברים פחות חשובים לנו כשחקנים". ביטון נשאל על ההפסד בעונה החולפת והשיב: "אני לא חושב על זה ואף אחד לא חושב על זה. מה שהיה בעונה שעברה נשאר שם. כמו שאני לא אחיה על מה שעשיתי לפני שלוש שנים, כך לא אחיה על מה שקרה בעונה שעברה. מכבי קבוצה חזקה וטובה. אנחנו מכבדים אותה ומתרכזים בעצמנו. אם נדבוק בתכנית שלנו ובמה שאנחנו רוצים לעשות אני בטוח שיהיה בסדר".
הכרטיסים לאוהדי הקבוצה נמכרו בהגרלה ומשנותרו כרטיסים בודדים לאחר שמעטים לא מימשו את זכאותם לרכישה, נפתחה מכירה אינטרנטית באתר שפע הפקות. מחיר כרטיס מבוגר הינו 100 ₪ ומחיר כרטיס ילד הינו 50 ₪.
מנהלת הליגה פרסמה לקראת המשחק המרכזי הבוקר נתונים: שתי הקבוצות בעלות 81% הצלחה; למכבי ת"א 56.1% החזקת כדור ואילו לאורחת 54.49%. להפועל "תדיראן" ב"ש 16.0 איומים למשחק בממוצע ואילו למכבי ת"א 13.4. נייג'ל האסלביינק ובן שהר מוליכים את טבלת הכובשים של הליגה יחד עם ניקיטה רוקאביצה, 5 שערים לכל אחד וצ'יקו אופואדו מעורב ישירות בחמישה מתשעת השערים של מכבי ת"א העונה (שלושה שערים ושני בישולים).
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple