20 באוקטובר, 2019
הפועל "תדיראן" ב"ש מנצחת בפסגה אחרי 2:1 מול עירוני ק"ש
הפועל "תדיראן" ב"ש מנצחת בפסגה אחרי 2:1 מול עירוני ק"ש
מחזור לפני המפגש מול מכבי ת"א, הקבוצה נפרדת מהצפוניים עם שלוש נקודות חשובות
במשחק בו פתח לראשונה שחקן הרכש החדש ז'וסוואה פשקיירה ולעיני 11,581 צופים, רשמה הפועל "תדיראן" ב"ש ניצחון רביעי ברציפות והפעם מול עירוני קריית שמונה. המחצית הראשונה הסתיימה ביתרון 1-0 למארחת לאחר בישול מרהיב של ז'וסוואה לבן שהר בדקה ה42', אך האורחים מהצפון איזנו כבר בדקה ה66' לתוצאה 1-1. את שער הניצחון כבש נייצ'ל האסלביינק ארבע דקות לפני תוספת הזמן לסיום המשחק וקבע את התוצאה 2-1.
ברק בכר אמר: "אנחנו צריכים להיראות טוב יותר ולדאוג לא לחזור על טעויות שעשינו. הצלחנו לנצח משחק לא טוב וזה חשוב, צריך לדעת לנצח משחקים כאלו, אבל זה היה משחק פחות טוב שלנו מהרבה בחינות. זו ההזדמנות לפרגן לקריית שמונה ולמאמן שלהם. אנחנו לא חושבים באיזה מקום עלינו להיות, אלא להראות מגמה של שיפור כל הזמן. יש הרבה מה לשפר ואנחנו צריכים לעבוד על זה". על ז'וסוואה הוסיף המאמן: "הוא שחקן ברמה גבוהה מאד. לא כל יום מגיע שחקן כזה. אני שמח על היכולת שהוא הציג היום ועדיין, צריך להחזיר אותו עוד לכושר".
לואי טאהא אמר: "היה היום משחק לא טוב שלנו, אבל אני שמח שבכל זאת ניצחנו אותו. חשוב לנצח גם משחקים כאלו. יש לנו כמו שברק אמר עוד הרבה עבודה, אבל אני בטוח שהצוות המקצועי יעשה זאת".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple