17 באוקטובר, 2019
ברק בכר: ״בליגה הזאת אין משחקים קלים״
ברק בכר: ״בליגה הזאת אין משחקים קלים״
הפועל "תדיראן" ב"ש קיימה הערב את מסיבת העיתונאים לקראת המחזור השביעי בליגת הבורסה לניירות ערך
הערב (חמישי) ערכה הפועל "תדיראן" באר שבע את מסיבת העיתונאים שלה לקראת משחק הבית נגד עירוני קריית שמונה במסגרת משחקי המחזור השביעי בליגת הבורסה לניירות ערך, בהשתתפות המאמן, ברק בכר והשחקן, דוד קלטינס.
ברק בכר אמר: "צריך לבוא ולנצח את המשחק, אנחנו משחקים בבית, אחרי רצף של ניצחונות והפגרה לא צריכה לשנות את זה. עבדנו מספיק חזק אחרי הפגרה כדי לבוא בשיא הכוח ולעשות משחק טוב פה בבית, בטרנר. בליגה הזאת אין משחקים קלים, זה שהם (עירוני ק״ש) במקום פחות טוב כרגע בליגה, לא אומר שיהיה קל. הם פתחו את העונה פחות טוב מבחינת תוצאות, אבל בעיני בחלק מהמשחקים הם הפסידו שלא בצדק. תמיד נחמד להזכר בתקופה שהייתה לי בקריית שמונה (11 שנים), עברתי הרבה דברים טובים שם, גם כשחקן וגם כמאמן. תמיד קריית שמונה תהיה אצלי בלב וכיף להזכר. כשמגיעים למשחק שמים הכל בצד כמו כולם, אנחנו מקצוענים ועושים את הכל כדי לנצח״.
דוד קלטינס אמר: ״פגרה לא אמורה לפגוע בהכנה, אלא להפך, יש לנו יותר זמן להתכונן״. 
כשנשאל על הקשר שלו עם עדן ונאור (״שלישיית ההגנה״) אמר: ״נאור שיחק איתי בנוער, עדן שיחק איתי בנבחרת הנוער ובנבחרת הצעירה והם גם מהחברים היותר טובים שלי בקבוצה. יש חיבור טוב בין שלושתינו ואם אתה אומר אז רואים את זה גם על המגרש, כנראה שיש קשר בין הדברים״.  
 
מכירת הכרטיסים למשחק בעיצומה ומחירי הכרטיסים עומדים על 50 ש״ח.
לרכישה:  https://bit.ly/2OIrHyn
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple