26 בספטמבר, 2019
סבג: "טרנר האצטדיון הכי טוב בארץ"
סבג: "טרנר האצטדיון הכי טוב בארץ"
הערב התקיימה מסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול הפועל רעננה במסגרת המחזור החמישי בליגת הבורסה לניירות ערך (מוצ"ש - 28.9, 20:30).
מאמן הקבוצה, ברק בכר, אמר במסיבת העיתונאים: ״הניצחון מול הפועל תל אביב לא מבטיח כלום ולא אומר כלום, כי כל משחק לגופו. כל משחק תלוי בקבוצה היריבה, באימונים ובמה השחקנים מראים. ברור שאחרי משחק לא טוב מן הסתם עושים שינויים ואחרי משחק יותר טוב כמו במשחק האחרון יהיו פחות שינויים או שכלל לא יהיו. אנחנו צריכים לראות מה יהיה במהלך השבוע ולפי זה נקבל החלטות. המטרה שלנו היא להמשיך עם הדברים הטובים ותמיד יש לאן להשתפר״. כשנשאל לגבי עמדת השוער ענה: "שטקוס עדיין לא לגמרי כשיר. הוא מתאמן ומשתפר אבל נדע כשנתקרב למשחק. כמו שראיתם, יש לנו שני שוערים מצויינים". עוד הוסיף המאמן: "הפועל רעננה היא קבוצה לא קלה, שעושה צרות. היא משנה את תוכנית המשחק של היריבה שלה ובשנה שעברה הם הבקיעו מולנו שלושה גולים".
השחקן נאור סבג אמר: ״טבעי שככל ששחקן משחק יותר, כך הוא נראה טוב יותר על המגרש. הפועל "תדיראן" באר שבע זה מועדון גדול, כיף להיות בו ובמיוחד כיף לשחק בטרנר, שלדעתי זה האצטדיון הכי טוב בארץ. מהרגע שהגעתי לעיר באר שבע כולם נותנים לי הרגשה של בית ומרעיפים עליי חום ואהבה״. 
 
נותרו כרטיסים לרכישה באתר שפע הפקות וכן בקופות, שיפתחו כשלוש שעות לפני שריקת הפתיחה. 
לרכישה:  https://bit.ly/2mjJbFa 
מחיר כרטיס: 50 ש"ח אחיד.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple