24 בספטמבר, 2019
3-0, 3 נקודות
3-0, 3 נקודות
הפועל "תדיראן" ב"ש ניצחה את הפועל ת"א במסגרת המחזור הרביעי בליגת הבורסה לניירות ערך.
בעשרים הדקות הראשונות נרשם קצב איטי ואף קבוצה לא נראתה במיטבה, אך דרך ל1-0 (דקה 32') הייתה מהירה. בן שהר כבש את הראשון מבישול של נייג'ל האסלביינק. תוצאה שברירית של 1-1 נרשמה על גבי המסכים למספר רגעים, אך לאחר בדיקה בVAR, השער נפסל והפועל "תדיראן" ב"ש לא רק חזרה ליתרון, אלא גם הגדילה אותו ל2-0 (פנדל), כשבן שהר גם רשם צמד אישי. הפועל "תדיראן" ב"ש המשיכה לשלוט במשחק ובדקה ה-87 היה זה נייג'ל הסלביינק שקבע את תוצאת הסיום, 3-0. הקבוצה מדורגת במקום השני בתום ארבעה מחזורים בליגה.
מאמן הקבוצה, ברק בכר אמר בסיום המשחק: "הפועל תל אביב נראתה בהרבה משחקים עד עכשיו בסדר גמור. התוצאות משקרות, היא יריבה טובה. גם כשהיא הפסידה באשדוד, הגיע לה לנצח והיא שיחקה כדורגל טוב. אין יריבות קלות בליגה הזו. בינתיים אנחנו עושים את העבודה בבית שלנו ונראים טוב".
נייג'ל הסלביינק הוסיף: "אני מרגיש טוב מאד בקבוצה העונה ולא משנה לי היכן אני משחק, אם בשמאל אם או באמצע. אנחנו כובשים עד עכשיו הרבה שערים בליגה ואני שמח שגם בסגל הזה אנחנו כובשים הרבה שערים". אמירותיו של נייג'ל מתייחסות לכך שבארבעה משחקים כבשה הקבוצה שמונה שערים וכרגע היא מוליכה את הטבלה מבחינת כיבוש שערים.
המשחק הבא יתקיים ביום שבת, כשהקבוצה תארח את הפועל רעננה בטוטו טרנר בשעה 20:30.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple