22 בספטמבר, 2019
פותחים שנה
פותחים שנה
היום התקיים טקס הרמת הכוסית המסורתי של המועדון לקראת ראש השנה בגני בראשית.
האירוע התקיים במעמד ראש העיר, מר רוביק דנילוביץ; נשיאת המועדון, הגברת אלונה ברקת; שחקני הקבוצה, הצוות, ההנהלה ונותני החסות.
 
נשיאת המועדון, אלונה ברקת אמרה:
"לפני 13 שנים נכנסנו לכאן, והדבר שהטריד אותנו יותר מהכל היה חוסר האמונה של האנשים שאפשר להצליח בדרום, זו היתה תקרת זכוכית אותה הצלחנו לנפץ. כעת כולם יודעים שאפשר להצליח בכל מקום עם אותם ערכים של צניעות, אמונה ועבודה. 
אני בוחרת לא להביט על אלה שמטילים ספק, אני יודעת ומאמינה שדרך ארוכה היא דרך טובה, ובכל דרך יש עליות ומורדות, רגעי שיא ורגעים של אי עמידה ביעדים".
ברקת ציטטה את מייקל ג'ורדן: "אני יכול לקבל כישלונות, לפעמים נכשלים, אבל אני לא מוכן לקבל מי שלא מנסה" והוסיפה: "אנחנו, עם האוהדים שלנו, שותפינו לדרך, עם העיר באר שבע והדרום שמאחורינו, ממשיכים ללכת בדרך שלנו. לפעמים נכשלים, לפעמים מצליחים, אבל אני מבטיחה לכם, שתמיד, תמיד נמשיך לנסות".
 
ברק בכר, שחגג 40 יום לפני אמר במסיבת העיתונאים לפני הטקס: "יצאתי מהמשחק האחרון בהרגשה לא טובה, כי הוא לא היה טוב. היו לנו חלקים טובים, אבל לא היינו מאוזנים ומאוד חדירים. ככה לא רציתי לראות את הקבוצה, אלא הפועל ב"ש יותר מחויבת ועוצמתית. עבדנו על זה השבוע בתקווה שנביא את זה לידי ביטוי כבר במשחק הקרוב".
על שאלות בעניין חיזוק הסגל ענה: "כרגע זה הסגל שיש ואנחנו שלמים איתו. יש לנו קבוצה טובה שהוכיחה שהיא יכולה לנצח גם באירופה, אז בטח שאפשר גם בליגה. הצטרף אלינו גם שחקן מאד מוכשר ושחקנים חוזרים מפציעות. הסגל שלנו איכותי. זריהן וספורי יכולים לשחק כחלוצים. החוכמה היא לייצר איזון".
השוער ארנסטס שטקוס צפוי לא להיכלל בסגל הערב, שכן לא התאמן באופן סדיר בשל הכאבים מהם הוא סובל. לפיכך, השוער אוהד לויטה צפוי לעמוד בין הקורות. גם הבלם לואי טאהא יעמוד שוב לרשותו של בכר.
 
לרכישת כרטיסים: https://bit.ly/2lWhnpY
מחיר כרטיס: 45 ₪ לילד, 90 ₪ למבוגר.
שריקת הפתיחה בשעה 20:15 והשידור יועבר בערוץ ספורט 1.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple