15 בספטמבר, 2019
פגרה – out, אשדוד – in
פגרה – out, אשדוד – in
הפועל "תדיראן" ב"ש תצא היום לאשדוד למשחק במסגרת המחזור הרביעי בליגת הבורסה לניירות ערך
הקבוצה שוהה במלון בעיר החל משעות הצהריים ומאוחר יותר תצא לעבר אצטדיון הי"א. בסוף השבוע הודיעה הקבוצה כי הקשר הפורטוגלי ז'וז'ואה סיכם את תנאיו במועדון והוא צפוי להצטרף באופן רשמי בימים הקרובים. מנכ"ל הקבוצה, אסי רחמים אמר בסוף השבוע: "אנחנו עובדים על חיזוק הקבוצה ובעיקר בחלק הקדמי. נבדוק כמו שצריך את ההצעות, אך לא נקבל החלטות ונצרף שחקנים רק כדי להגיד שצירפנו. נקבל רק החלטות שיטיבו עם הקבוצה". מסיבת העיתונאים לקראת משחק החוץ התקיימה ביום חמישי באצטדיון טוטו טרנר בשעות אחר הצהריים.
ברק בכר אמר: "נצטרך לבוא מרוכזים מאד לקראת המשחק הזה. אנחנו חוזרים מהפגרה ורוצים להמשיך את הרצף הטוב שהתחלנו. המשחקים באשדוד הם אף פעם לא קלים". חלוץ הקבוצה, בן שהר הוסיף: "הפגרה עשתה לנו טוב. היא לגמרי הגיעה בזמן - אחרי תקופה עמוסה שהייתה לנו. ברגע שהגול הראשון שלי ייכנס, האחרים יבואו גם, אני לא דואג". על האפשרות שיגיעו שחקני חיזוק התקפיים אמר: "בכל שנה שואלים אותי על זה. מה שיעשה טוב ויעזור לקבוצה – מבורך. כל שחקן רוצה תחרותיות – זה עוזר גם לקבוצה וגם לי". עוד הוסיף החלוץ: "נבוא בגישה איתה הגענו נגד חדרה – היתה מחויבות גדולה ורצון עז להביא נקודות". 
מרואן קבהא סבל בימים האחרונים מפציעה וברק בכר יצטרך להכריע בינו לבין נאור סבג. בן ביטון צפוי לחזור לעמדת המגן הימני לאחר פציעה, שמנעה ממנו את המשחק השני בנבחרת ישראל. רמזי ספורי ערך אתמול אימון מלא וצפוי להיכלל בסגל הערב.
לרכישת כרטיסים: https://bit.ly/2kk1Lfy
מחיר כרטיס: 55 ₪ אחיד.
בנוסף, לקראת הערב מצפה לאוהדינו הצעת יום משחק, לפיה כל הרוכש חולצה רשמית מקבל צעיף מתנה. לרכישה: https://bit.ly/2kAAoyh
שריקת הפתיחה בשעה 20:15 והשידור יועבר בערוץ ספורט 4.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple