29 באוגוסט, 2019
"אף פעם לא תלכי לבד"
"אף פעם לא תלכי לבד"
עם הפנים לליגה: הפועל "תדיראן" ב"ש מפסידה 3-0 לפיינורד ומסיימת את דרכה בליגה האירופית.
המחצית הראשונה נפתחה בקצב טוב עבור שתי הקבוצות ורוב הזמן המארחת הייתה גם עדיפה, אבל בדקה ה-41 הדברים השתנו. חנן ממן הורחק והיריבה ההולנדית ניצלה זאת עם שערים של קוקצ'ו (46), ברחהאוס (52) ובורחר (61). שטקוס הציל פנדל (81) ובסיכום צמד המשחקים, הקבוצה הפסידה 6:0. בכך, סיימה הקבוצה את מסעה האירופי הקבוצה, שכלל יריבות מאלבניה, קזחסטן, שבדיה והולנד.
ברק בכר אמר בסיום המשחק: "הבאנו את האמונה למגרש. נכון שהיינו חשופים, אבל לחצנו גבוה והיה להם קשה. הייתה חסרה לנו רגל מסיימת וגם מזל. חשוב לזכור ששיחקנו מול מועדון כזה בעשרה שחקנים, יחד עם כל התקופה העמוסה מנטלית. אני לא יכול לבוא בטענות, כולם נתנו 100 אחוז ואני חושב שיש כאן קבוצה חזקה מאד". בעניין הכרטיס האדום שספג ממן אמר: "אני מסכים שזה חוסר אחריות ואנחנו צריכים להפסיק לקבל כל כך הרבה אדומים. זה פגע בקבוצה ואנחנו צריכים לטפל בזה".
לקראת המחזור השני בליגת הבורסה לניירות ערך אמר ברק: "אני חושב שמה שהקהל עשה בכל המשחק וגם בסופו ייתן לנו את הכוח היום ראשון. זה תמיד מביא אנרגיות טובות – הקהל זה הכוח שלנו. אנחנו צריכים להביא ניצחון במשחק מול חדרה, חשוב לצאת לפגרה עם טעם טוב. היום לא כבשנו אבל הגענו למצבים בטוחים וכמובן בראייה קדימה, נחשוב איך להביא בקרוב שחקנים שיכולים להביא את האיכות ולשדרג אותנו". שון גולדברג אובחן עם קרע במפשעה וייעדר מן הסגל למשך כחודש וחצי. בנוסף, הקפטן בן ביטון ייעדר אף הוא מן המשחק מול חדרה, לאור הכרטיס האדום שספג במחזור הראשון מול בית"ר ירושלים. בעניין ניב אמר המאמן: "ניב היה צריך לפתוח היום במשחק מול פיינורד, אבל יש לו רגישות בשריר ולכן כדי לשמור עליו למשחק מול חדרה אנחנו נזהרים". ניב יהיה כשיר למשחק מול הפועל חדרה.
הקפטן בן ביטון אמר: "כמו שברק אמר, הרגשנו טוב כשבאנו למשחק הזה. הייתה לנו תכנית משחק מאד ספציפית, שעבדה בחצי השעה הראשונה. הרגשנו טוב והגענו למצבים טובים, אבל צריך גם טיפת מזל במצבים כאלה". עם ריבוי הכרטיסים האדומים לקבוצה אמר: "אף אחד לא קם בבוקר ואומר היום אני אקבל אדום. לפעמים זה מגיע מעודף מוטיבציה, כשהדופק גבוה וכך נוצרה סיטואציה, שגם אני ספגתי". לקראת המשחק מול הפועל חדרה והמשך הדרך בליגת הבורסה לניירות ערך אמר: "אני חושב שאנחנו עדיין בשלב למידה על הקבוצה. אנחנו תוך כדי תנועה מבינים מה הכי טוב לשחקנים שלנו מבחינת מערך. אין עדיין תאום מושלם, אבל רואים שזה משתפר ממשחק למשחק ושאנחנו נראים כל פעם יותר טוב. יש חברים טובים, שרוצים ללמוד וזה הדבר החשוב ביותר. גם האווירה מצוינת ואני חושב שאנחנו יכולים לעשות דברים טובים. זה מוקד מידי כדי לקבוע מטרות, אבל אני מאד מאמין בקבוצה שלי, בחברים שלי ובצוות המקצועי".
לרכישת כרטיסים למשחק הבית מול הפועל חדרה: https://www.ticket4u.co.il/order/?eventID=3312
מחיר הכרטיסים: 50 ₪ אחיד.
 
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple