29 באוגוסט, 2019
ברק בכר: "מקווים להדהים את אירופה"
ברק בכר: "מקווים להדהים את אירופה"
אתמול בערב התקיימה מסיבת העיתונאים לפני משחק הגומלין מול פיינורד.
מאמן הקבוצה, ברק בכר אמר במסיבת העיתונאים: "אנחנו רוצים להעניק לטרנר משהו שהוא לא חווה הרבה זמן, אבל בסופו של דבר המשחק צריך להתפתח כמו שנרצה וזו המטרה. במשחק הקודם ברוטרדם הגענו למצבים, אבל לצערי זה לא תורגם לשערים ולתוצאה טובה. משחק ההגנה שלנו טוב, אבל נצטרך להיות הרבה יותר טובים ומרוכזים. אנחנו נעלה עם הרכב, שיכול להגיע למצבים ולהבקיע ונראה מה יהיה. יש ציפייה מכל שחקן לשדרג את הקבוצה ולתת את המקסימום. אני מאמין שככל שיעבור הזמן נרוויח את כל השחקנים. אנו לומדים מכל משחק. לטדי אומנם הגענו עייפים, זה לא תירוץ, אבל עדיין הצלחנו להוציא נקודה טובה וראיתי דברים חיוביים. כמובן שאנחנו רוצים להיות קבוצה  טובה יותר, אנחנו לא נחים וחושבים כל הזמן על דרכים לשפר. אני מזכיר שגם בתשעה שחקנים בגביע הטוטו לא ויתרנו, אז על אחת כמה וכמה מול פיינורד אנחנו לא נוותר. כל עוד יש סיכוי, כולנו נילחם עד הרגע האחרון".
מגן הקבוצה, שון גולדברג אמר: "אני נהנה מאוד בהפועל "תדיראן" באר שבע, מרגיש פה בבית ויכול לספר שהאווירה מאוד חיובית. אנחנו בתחילת הדרך וכמובן שיש עבודה ומקום להתחבר ולהשתפר. תמיד יש מה לשפר ואנחנו עושים את זה עם הצוות המקצועי שעוזר לנו להתקדם כמה שאפשר. פיינורד קבוצה מצויינת ומועדון שאני לא צריך לספר לאף אחד מה הוא מביא איתו. במשחק הקודם היו לנו כמה מצבים שיכלו לשנות את התמונה, אבל זה כבר עבר ועוד יש לנו את האפשרות לתקן. כמובן שזה לא יהיה קל אבל אני מאמין וכולי תקווה. השערים שספגנו היו ממצבים נייחים וכמובן מבאסים ומאכזבים. אנחנו צריכים ללמוד מהם ולהגיע חזקים יותר עם מוטיבציה ועם האמונה בלב. אני מקווה שנשכיל לעשות את העבודה ויהיה בסדר".
באימון המסכם השתתפו כל השחקנים, שנמצאים כשירים ולרשותו של המאמן ברק בכר. המאמן תרגל מספר אופציות להרכב הערב. בישיבת ההערכות, שערכה אופ"א הבוקר ציין המשקיף ההונגרי שבהתאם לתנאי מזג האוויר יוחלט האם לקיים הפסקת שתייה באמצע המשחק. כמו כן, התקיים אימון משותף של ילדי האקדמיה עם המאמנים ההולנדים מפיינורד. אלונה ברקת אמרה: "אני שמחה שהמשחקים שלנו באירופה מאפשרים לנו ליצור קשרים עם קבוצות רבות ביבשת, מה שבא לידי ביטוי ביומיים של אנשי פיינורד בישראל. ההולנדים ביקרו בפרויקטים הקהילתיים שלנו העבירו מספר פעילויות, שאני בטוחה שיוכלו לעזור לנו במחלקת הנוער בהמשך הדרך. זו זכות שלנו ללמוד ולשתף פעולה עם מועדון בעל מסורת כזו מפוארת".
 
נותרו כרטיסים לרכישה באתר שפע הפקות וכן בקופות, שיפתחו כשלוש שעות לפני שריקת הפתיחה. לרכישת כרטיסים: https://bit.ly/2Nyjigu
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple