18 באוגוסט, 2019
בכר: "נהיה חייבים להתעלות מול פיינורד"
בכר: "נהיה חייבים להתעלות מול פיינורד"
הפועל "תדיראן" ב"ש הפסידה הלילה לבית"ר ירושלים בחצי הגמר וסיימה את דרכה בגביע הטוטו.
בתום משחק רווי אירועים, העפילה בית"ר ירושלים לגמר גביע הטוטו ותפגוש את מכבי ת"א. ג'ימי מרין סידר את הגול הראשון בדקה ה-16, אך זה לא הספיק ובית"ר ירושלים עשתה מהפך מהיר. מיכאל אוחנה נפצע והוחלף בשלום אדרי שאיזן את התוצאה בדקה ה-36. אנתוני וארן ביצע את המהפך בתוספת הזמן של המחצית הראשונה, שהסתיימה ביתרון 2-1 למארחת. אם הייתה תקווה שבמחצית השנייה התוצאה תתאזן בעשרה שחקנים (זריהן הורחק בדקה ה-39), בדקה ה-53 בית"ר ירושלים הגדילה את היתרון, כך שהתוצאה עמדה על 3-1, תוצאת סיום המשחק. בית"ר ירושלים סיימה אף היא את המשחק בעשרה שחקנים.
 
 
ברק בכר אמר בסיום המשחק: "אני רוצה לאחל החלמה מהירה למיכאל אוחנה ואני מקווה שהוא ייצא מזה מהר. צריך להתחשב בלו"ז הצפוף שלנו. עדיין באנו בהרכב די טוב והחילופים עזרו לנו להוסיף עוד מחץ. החבר'ה נתנו את המקסימום. עבדנו קשה מאוד כדי להגיע לכאן, הפסדנו ליריבה שהיתה טובה בחצי הראשון. אנחנו חושבים כבר על יום חמישי. המשחק בהולנד יהיה אחר, במדינה אחרת ומפעל אחר. גם היום ראיתי דברים טובים. הבאנו הרבה עוצמות ואיכות והיינו קרובים להבקיע".
 
בעקבות תקיפת אוטובוס אוהדי הקבוצה באבנים ורימון עשן לפני תחילת המשחק, אמר מנכ"ל הפועל ב״ש, אסי רחמים: "הגיע הזמן שהמשטרה תיקח את התקיפות הללו ברצינות ותספק הגנה נאותה. הדבר האחרון שכל הצדדים רוצים זה שתהיה פגיעה בנפש והיום לא היינו רחוקים מכך".
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple