25 במאי, 2019
Goodbye, John!
Goodbye, John!
הפועל תדיראן באר שבע נפרדת מעונת 2018/9 לאחר הפסד 4:0 למכבי תל אביב
לאחר שנה לא פשוטה ורצופת אירועים הגיעה הערב עונת 2018/9 לסיומה, במשחק בית מול מכבי תל אביב, שהיווה למעשה את משחקו האחרון של השחקן ג'ון אוגו במדי הקבוצה, שענד את סרט הקפטן במשחק זה לאות הוקרה על שנותיו במועדון
המשחק נפתח בשני טקסים מרגשים, הראשון למתן אוחיון אשר עזב את המועדון לאחר חמש שנים והשני, לאובידיו הובאן, שחקן העבר אשר היה שותף לשתי האליפויות הראשונות.
המשחק היה אקורד סיום צורם לעונה זו. מכבי תל אביב הביסה את המארחת 0:4 והנחילה לה הפסד רביעי בטרנר העונה בליגת העל והגבוה ביותר בטוטו טרנר. היה זה דווקא ג'ון אוגו שהעלה את הצהובים ליתרון במשחק הפרידה שלו עם שער עצמי (23), יונתן כהן הכפיל בבעיטה חופשית (45) וקבע את תוצאת המחצית, אבי ריקן הוסיף (62) ואלי דסה (93), קבע את תוצאת הסיום עם השער הרביעי. בין לבין נותרה המאחרת בעשרה שחקנים לאחר הרחקה של מיגל ויטור (73).
בתום המשחק נערך טקס פרידה מרגש מג'ון, אשר נפרד בדמעות ואמר:  “הכרתי פה הרבה חברים ואוהדים מדהימים של הפועל באר שבע. נתתי את כולי עבור המועדון הזה, לצערי זה נגמר בצורה כזאת עם הפסד. הייתה לנו עונה רעה שאף אחד לא גאה בה. אני עוזב אבל לא אשכח את ישראל, כי זה הבית השני שלי. אף פעם לא הייתי במקום חמש שנים.  עשינו פה דברים יפים, אני מסתכל על העתיד ובטוח שאבוא לבקר כאן שוב".
ברק בכר, מאמן הקבוצה הוסיף: : “זה שיש אירופה זה קצת מנחם אותנו אבל היה משחק רע ואני מתנצל בפני הקהל, כי היה חשוב לו לסיים את העונה כמו שצריך ולא עשינו את זה. אחרי הגול הראשון והשני התרפקנו. ניקח מסקנות מכל העונה כולה וגם מהמשחק הזה כי יש דברים שנרצה לשנות. ננוח קצת ונחשוב על העונה הבאה. יש הרבה דברים שצריך לשנות ולחשוב עליהם, גם באופן אישי על טעויות שעשיתי העונה, כולנו ביחד, כמו שזכינו באליפות ביחד. יש דברים שצריך לתקן אותם." על הפרידה מג'ון אוגו אמר: “הוא אחד מהווינרים הגדולים ביותר שיצא לי לאמן, אני מאחל לו בהצלחה בהמשך הדרך”.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple