11 במאי, 2019
אחרי שלושה הפסדים מגיעות שלוש הנקודות
אחרי שלושה הפסדים מגיעות שלוש הנקודות
הפועל "תדיראן" באר שבע מנצחת 3:2 את בני יהודה במסגרת המחזור ה34 לליגת ג'פניקה
הפועל תדיראן באר שבע שיחקה הערב מול בני יהודה במסגרת המחזור ה34 בליגת ג'פניקה ורשמה ניצחון ראשון לאחר שלושה הפסדים רצופים במחשקים האחרונים.
המחצית הראשונה נםתחה בקצב מהיר עבור שתי הקבוצות, כאשר דווק א המארחת הייתה הראשונה לכבוש בשער של שי קונסטנטין בדקה ה-25. האורחת לא נשארה חייבת לזמן רב ולאחר דקות בפעולה משולבת של ג'ון אוגו וחאתם אלחמיד השוותה את התוצאה. המהפך, גם הוא לא איחר לבוא, כאשר בדקה ה35, ג'ון אוגו השלים בישול שני ובן שהר אשר שם את הכדור ברשת של זובאס קבע את תוצאת המחצית 2:1.
קצב השערים המשיך לעלות גם במחצית השנייה והפעם היה זה הקפטן, מאור מליקסון, שהגדיל את היתרון ל3:1 בדקה ה-71.
בדקה ה-79 נשרק פנדל עבור המארחת ודור ג'אן היה זה שצימק ל3:2 מהנקודה הלבנה, וקבע את תוצאת הסיום.
בתום המשחק אמר ברק בכר: " “דיברנו על זה שזה כמו גמר גביע בשבילנו ואם נפסיד לא תהיה דרך לחזרה. בחצי הראשון לא ראו את זה אבל בחצי השני, למרות הבהלה והפאניקה בסיום, כולם נתנו מאה אחוז והשגנו ניצחון חשוב. המשימה היא אירופה, נצטרך להתרכז בשלנו ולנצח פעמיים כדי להיות תלויים בעצמנו."
אוהד לויטה, שוער הקבוצה, הוסיף: "אנחנו רוצים את הכרטיס לאירופה בזכות עצמנו, בלי קשר לתוצאה בגמר הגביע. אנחנו מתרכזים בעבודה שלנו ונרצה להשיג את המקום השני או השלישי. לא  נעים לבוא אחרי שלושה הפסדים. תיקנו הרבה דברים, נקווה שניראה אפילו טוב יותר במשחק הבא״.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple