6 במאי, 2019
הפועל "תדיראן" ב"ש מפסידה למכבי חיפה
הפועל "תדיראן" ב"ש מפסידה למכבי חיפה
הקבוצה הפסידה שוב למארחים מחיפה בתוצאה 3-1
הפועל "תדיראן" ב"ש הייתה דווקא זו שהובילה בתחילת המחצית הראשונה, כאשר חנן ממן כבש בדקה ה26' מבישול של נייג'ל הסלביינק. לצערם של האדומים, זה הגול היחידי שנכנס במשחק לרשת של גיא חיימוב, ובדקות האחרונות לסיום המחצית הראשונה, הקבוצה המארחת כבשה גם את שער השוויון וגם יצרה מהפך. תוצאת סיום המחצית הראשונה הייתה 2-1 למכבי חיפה. הירוקים הגדילו את היתרון במחצית השנייה וקבעו את תוצאת הסיום 3-1. שלושה גולים שזיכו את הירוקים בשלוש נקודות ולמעשה מרחיקים את הפועל "תדיראן" ב"ש מכרטיס למפעל האירופי.

ברק בכר אמר: "יש עוד שלושה משחקים, גם מקום רביעי בסיטואציה מסוימת יספיק לאירופה. אנחנו צריכים להתעלות ולעשות את זה, וכבר בשבת צפוי לנו מאבק ישיר על הכרטיס מול בני יהודה. בדקות הטובות אנחנו לא מצליחים לכבוש עוד שערים, ובדקות הלא טובות אנחנו רכים ולצערי גם מתפרקים. בשלושת המשחקים לא היינו פחות טובים. יש עונות שקורה שדברים לא מסתדרים מול קבוצה ספציפית. בשנה הבאה נעשה את השינויים שאנחנו נראה לנכון, ברור שיהיו שינויים, ונעשה את החישובים שלנו".
 
הבלם לואי טאהא אמר: "צריך לאסוף את עצמנו ולתקן את הטעויות. ניתן את הכול עד הסוף. כשאתה תוקף עם הרבה שחקנים לפעמים אתה חשוף בהגנה. אחרי שלא נתנו לנו סיכוי להיות בפלייאוף העליון, עשינו תוצאות טובות והתאוששנו. וגם עכשיו אפשר לעשות את זה. לבני יהודה נתכונן כמו שצריך. נלמד מהטעויות ונמשיך הלאה".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple