15 באפריל, 2019
מפגש אלופות
מפגש אלופות
אלופת המדינה הנכנסת, מכבי תל אביב, נפרדה מהאלופה בשלוש העונות האחרונות, הפועל "תדיראן" באר שבע, ב-0:0 באצטדיון בנתניה

אחרי שהחלה את הפלייאוף העליון במאזן מושלם וצברה את מלוא הנקודות האפשריות, הפועל באר שבע נפרדה אמש ממכבי תל אביב בתיקו 0:0, אך חילצה לפחות נקודה חשובה במאבק על המקום השני והכרטיס לאירופה. האדומה שמרה על מקומה כסגנית מוליכת הטבלה, אך המשחק הצפוי בשבוע הבא יהיה מכריע עבורה, בשל העובדה כי הפער בינה ובין מכבי חיפה הצטמצם לשתי נקודות בלבד.

ברק בכר, מאמן הקבוצה, אמר בתום המשחק: "בדיעבד כולם חכמים, עשינו תוצאה טובה. היו חסרים לנו הרבה שחקנים, בעיקר שחקני הגנה. כולם נתנו מאמץ אדיר, יכולת אפשר לשפר תמיד אבל מה שחשוב זה שהשחקנים היו אגרסיביים והקריבו מעצמם. במחצית השניה שיפרנו את הנוכחות שלנו ברחבה, אבל לא היינו מספיק מדויקים. יכול להיות שאם היינו משחקים התקפי יותר היינו מנצחים, אבל אולי היינו מפסידים."

מרואן קבהא הוסיף: "אני חושב שעמדנו מצוין מבחינה טקטית, לא עשינו יותר מדי במחצית הראשונה, אבל זה מסוג המשחקים שאתה לא רוצה להפסיד מצד אחד ולחזור אחורה במומנטום. אני חושב שעשינו עבודה טובה מבחינה הגנתית ואנחנו עם הפנים קדימה. לגבי העונה הבאה אמר: "אנחנו לא חושבים על העונה הבאה, יש לנו עוד מטרה העונה והיא לסיים במקום השני בטבלה ולהגיע לאירופה. זה לא סוד, אנחנו עושים הכול כדי להגיע לאירופה ולהפוך את העונה הקשה שעברנו למתוקה קצת".

 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple