6 באפריל, 2019
ניצחון שלישי ברציפות
ניצחון שלישי ברציפות
הפועל ״תדיראן״ באר שבע ניצחה 2:1 את בני יהודה באצטדיון טוען טרנר

הפועל באר שבע אירחה באצטדיון טוטו טרנר את בני יהודה, ועל אף שהייתה הראשונה לספוג הצליחה האדומה להפוך את התוצאה לניצחון 1:2 לאחר צמד שערים של בן שהר.

 המשחק היה קצבי ורווי אירועים כאשר הראשון מביניהם היה שריקת הפנדל לטובת בני יהודה, שופט המשחק בחר להצביע על הנקודה הלבנה אחרי ששי מזור נתקל במיגל ויטור ברחבת בש, ולאחר אישור ההחלטה בvar כבש יאקוב סילבסטר את השער הראשון במשחק והעלה את בני יהודה ליתרון 1:0 בדקה ה15. האדומים מהדרום לא ויתרו והצליחו להשוות את התוצאה משער של בן שהר כבר בדקה ה-33. 

חמש דקות מאוחר יותר הגיע עוד פנדל, הפעם לזכות המארחת, אולם בן שהר לא הצליח הפעם לדייק מהנקודה הלבנה והחמיץ את האפשרות להשוות את התוצאה, שעד תום המחצית נותרה 1:1.

במחצית השנייה המצב כבר השתנה, שהר כיפר על ההחמצה במחצית הראשונה והעלה את הפועל באר שבע ליתרון 2:1 ולמעשה קבע מהפך שנותר בעינו עד שריקת הסיום.

בתום המשחק אמר ברק בכר: ״היה אתגר מאד גדול לעצור כדור שלג. זה מראה הרבה על השחקנים ועל המועדון

מה שחשוב שאנחנו מביאים תוצאות וצריך להמשיך.״

מרואן קבהא הוסיף: ״רואים את העבודה במגרש מבחינה קבוצתית. הכי חשוב שאנחנו מנצחים קבוצית שמתמודדות מולנו והניצחונות האחרונים שעשינו חשובים מאד. כשיש ביטחון לשחקנים, אתה מרגיש גם בפיגור שאתה הולך לחזור. הרגשנו שאנחנו יכולים להפוך את התוצאה. גם כשהחמצנו פנדל לא הורדנו את הראש. בני יהודה נתנו פייט.״

 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple