4 באפריל, 2019
בכר: "השחקנים עשו קפיצת מדרגה ואני מקווה שזה יימשך גם בשבת"
בכר: "השחקנים עשו קפיצת מדרגה ואני מקווה שזה יימשך גם בשבת"
הפועל "תדיראן" ב"ש קיימה היום (חמישי) את מסיבת העיתונאים לקראת משחק הבית מול בני יהודה.
ברק בכר אמר במסיבת העיתונאים: "קודם כל צריך לפרגן לבני יהודה על ההעפלה לגמר גביע המדינה. הם עשו עבודה מצוינת, יש להם מאמן מצוין ומצפה לנו משחק קשה. אנחנו ממש לא בונים על אופוריה ושאננות. מדובר בקבוצה שלא ניצחנו השנה. אני רוצה להמשיך את הדברים הטובים שאנחנו עושים במשחקים האחרונים".
 
"מול בני יהודה צריך ללמוד לא לעשות טעויות, כי זו קבוצה שיודעת לנצל אותן. הם יודעים להסתגר ולרוץ קדימה. ניצחון בשבת ייתן לנו ביטחון להמשך הפלייאוף, שרק התחיל".
 
על מצבת השחקנים השיב המאמן: "גם אם ג'ון עשה טעות אי אפשר לשכוח מה שנתן למועדון הזה. אני עושה את הדברים המקצועיים שנכונים למועדון. בן ביטון הרגיש לצערנו כאבים אתמול באימון, כך שבשבת לא יכלל בסגל. הוא עוד צריך לעשות בדיקות. חן גם עדיין בבדיקות, כי השבר עוד לא התאחה. אנחנו מקווים שיחלים כמה שיותר מהר. יש לנו סגל טוב וגדול. מיכאל ונייג'ל עזרו לנצח משחק מאד קשה. מיכאל רק חזר מפציעה מאד ארוכה וצריך לשלבו בהדרגה. לנייג'ל יש מספרים לא רעים יחסית לדקות ששיחק".
 
חנן ממן אמר: "אני משתדל להיות טוב לאורך כל העונה, מתי שצריכים אותי. אני מקווה שנסיים טוב את העונה ונגיע למטרה שלנו -  המקום שני. במשחקים האחרונים, מבחינה מספרית לא כבשתי ולא בישלתי. עם זאת, בכל משחק אני יוצא בתחושה שנתתי את כל כולי. באמת שלא חשובים לי המספרים שלי כמו שהקבוצה תצליח ושבשנה הבאה נתמודד על אירופה".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple