29 במרץ, 2019
טאהא: "צריכים לבוא עם מוטיבציה, מרוכזים להמשיך את המומנטום מהמשחקים האחרונים"
טאהא: "צריכים לבוא עם מוטיבציה, מרוכזים להמשיך את המומנטום מהמשחקים האחרונים"
מסיבת העיתונאים לקראת המשחק נגד הפועל חדרה
אמש (חמישי) ערכו בהפועל "תדיראן" באר שבע את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול הפועל חדרה שייערך ביום שבת.
הקבוצה, אשר מגיעה למשחק לאחר שפתחה את הפלייאוף בניצחון על מכבי נתניה, מקווה להמשיך את המומנטום החיובי גם מול קבוצתו של ניסו אביטן.
ברק בכר, מאמן הקבוצה, אמר: "אני לא חושב שאנחנו נמצאים במצב של נינוחות, הכל מאוד צמוד. יש מאבק גדול על המקום השני והשלישי ככה שאוי ואבוי לנו אם נבוא נינוחים. יש לנו משחק קשה וגם השעה המוקדמת, אבל זה התפקיד שלי ושל הצוות להעביר לשחקנים שצריך לבוא ולהמשיך את הדברים שעשינו במשחקים האחרונים בטח במשחק האחרון נגד מכבי נתניה כמו משמעת טקטית, אגרסיביות ומחויבות. זה משחק שצריך לבוא מאוד מוכנים ואין מקום לטעויות".
המאמן התייחס לפגרה ואמר: "אי אפשר לדעת אם הפגרה באה טוב או לא. זאת עובדה, היו משחקי נבחרת, חלק מהשחקנים נחו חלק הלכו לנבחרות בסופו של דבר יש לנו את כולם ואין תירוצים". 
לואי טאהא, בלם הקבוצה, התייחס להופעתו בנבחרת ולמשחק הקרוב: "אנחנו מקצוענים, אנחנו שחקני כדורגל, זאת הייתה חוויה לכל החיים וזאת מוטיבציה להמשך. מצד שני זה משחק אחד ואנחנו צריכים להישאר על הקרקע צנועים ממשחק למשחק. לקראת חדרה אנחנו צריכים לבוא עם מוטיבציה, מרוכזים להמשיך את המומנטום מהמשחקים האחרונים ולא להסתכל יותר מדי על הטבלה אלא רק על הפועל באר שבע. צריך להגיע למשחק הזה ולעשות תוצאה טובה".
 
שחקני הקבוצה יצאו היום (שישי) לבית מלון אשר ממוקם בסמוך לאצטדיון נתניה, מהסגל ייעדרו חן עזרא, חאתם עבד אלחמיד ומתן אוחיון הפצועים וג'ון אוגו אשר נמצא בהשעייה.
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple