4 במרץ, 2019
פעם שלישית- פלייאוף!
פעם שלישית- פלייאוף!
הפועל "תדיראן" ב"ש ניצחה היום במסגרת המחזור ה25 בליגת ג'אפניקה את הפועל חיפה, בו הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון.
המחצית הראשונה התנהלה בקצב מהיר מצד שתי הקבוצות, אך הסתיימה בתיקו ללא שערים.
במחצית השנייה היה זה בן שהר שהעלה את הקבוצה ליתרון 1-0. חנן ממן השלים את העבודה והכפיל את היתרון בשניות האחרונות לסיום וקבע את תוצאת הסיום 2-0.
ברק בכר אמר בתום המשחק: ״אנחנו עובדים קשה כדי לחזור לעצמנו. היינו יותר אגרסיביים ולמרות ששיחקנו נגד קבוצה טובה וקשה שמתגוננת טוב, ייצרנו פתרונות והגענו למצבים מהפתיחה. בחצי השני גם היינו יעילים והתגוננו כשהיה צריך כדי להשיג ניצחון חשוב. השחקנים הם אלה שלקחו את עצמם בידיים ולקחו אחריות כי הם הבינו שאי אפשר להאשים את כל העולם. חזרנו לבסיס שהוא להיות עוצמתיים ואגרסיביים. כדורגל תמיד היה פה. אני לא חושב יותר מדי קדימה כי יש עדיין הרבה עבודה. יש לנו מומנטום טוב אבל נסכם בסוף העונה, אנחנו רוצים ליהנות כרגע כי ניצחנו קבוצה מצוינת.”
בן שהר הוסיף: ״זה ניצחון סופר חשוב, זה גם ניצחון שלישי ברצף לא יצא לנו לעשות השנה וזה עוד יותר משמח. אנחנו בונים משהו טוב, במערך שאנחנו מכירים וזה כיף תמיד לכבוש ולנצח. זה לא משהו ספציפית שהתחבר היום אלא מכלול של דברים, אנחנו כשחקנים הבאנו יותר אגרסיביות למשחק, במשחקים האחרונים מגבירים את הקצב והצוות נותן את כל הכלים לעשות את זה,
אנחנו מניעים כדור ושקטים ונראים יותר טוב. כמובן מחכים למשחק הבא ומסתכלים תמיד קדימה.״
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple