3 במרץ, 2019
שיעור בחיבור
שיעור בחיבור
הפועל תדיראן ב"ש ערכה את האימון המסכם לקראת המפגש מול הפועל חיפה בביתה.
במסגרת המחזור ה25 בליגת ג'אפניקה, תנסה הפועל "תדיראן" ב"ש לחבר ניצחון שלישי ברציפות, לראשונה העונה.
לפני האימון המסכם שהתקיים באצטדיון טרנר, אמר ברק בכר במסיבת העיתונאים: “מה למדנו מה-4:4 המטורף בסיבוב הקודם? המחצית הראשונה הטובה ביותר שלנו העונה, שיחקנו נגד קבוצה טובה. פוגשים קבוצה מסוכנת שיכולה לנצח כל אחת, יודעים שיבואו להתקיף ולנצח, לכן נערך בהתאם. עדיין רוצים לשפר את משחק ההגנה. הכי חשוב לנצח את המשחק, עם הקהל והתמיכה, לייצר מומנטום”. “לנצח זה תמיד טוב, אבל לא תמיד מה שקורה במהלך השבוע קורה במשחק. צריך לבוא ולנצל את התמיכה של הקהל במטרה להמשיך דברים טובים. בוחר לקחת את המחויבות, הרצון והגישה של השחקנים ואת זה נצטרך להביא מול הפועל חיפה. השחקנים הבינו שצריכים לקחת על עצמם יותר, רואים שהבינו זאת לפי המדדים. משמעות של טרנר? נגד בית”ר זה היה משהו שקשה להישאר אדיש אליו, תמיכה אדירה”.
על מצב הפצועים השיב: “מאור מליקסון כשיר, מיגל ויטור כבר התחיל להתאמן עם הקבוצה ומקווה שיהיה כשיר למשחק הבא. מיכאל אוחנה מתאמן רגיל ונראה טוב באימונים, גג למשחק הבא הוא יהיה כבר בסגל”.
 
כמו כן, אלונה ברקת פרסמה בטוויטר: ״תקציב המועדון בשנים הקרובות לא יושפע מהצטרפותי לפוליטיקה הארצית. אמרתי פעם ופעמיים כי אמשיך לעמוד מאחורי הקבוצה ונעמיד תקציב לקבוצה שתתמודד על תארים ותשתייך לצמרת הגבוהה. כחברת כנסת אדאג שזה יקרה לא רק בכדורגל אלא בכל התחומים”.
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple