24 בפברואר, 2019
תמשיך לעשות את זה!
תמשיך לעשות את זה!
הפועל "תדיראן" ב"ש ניצחה 2-1 את הפועל חדרה במסגרת המחזור ה-24 בליגת ג'אפניקה.
המחצית הראשונה נפתחה עם שני גולים מהירים לזכות האורחת בהפרש של דקה וחצי. ניב זריהן כבש את הראשון בדקה ה18' ובן שהר הצטרף אליו במהירות בדקה ה20'. הצמד שכבשו הבחורים בלבן היווה למעשה את תוצאת סיום המחצית הראשונה. לאורך רוב המחצית השנייה, נשמרה התוצאה 2-0, עד לדקה ה82' בה הפועל חדרה ניצלה טעות בהגנת הפועל "תדיראן" ב"ש ולוסיו צימק ל2-1, תוצאת הסיום. חנן ממן בישל את הצמד שהוביל לניצחון.
ברק בכר אמר בסיום: "אנחנו צריכים להשתפר. דרך ניצחונות תמיד יותר קל לשפר ולהחדיר ביטחון, אבל היה לנו הרבה מזל הערב וגם בשבוע שעבר. אנחנו מנסים לייצב את המערכת ולשחק עם שיטה מסוימת בשביל שהשחקנים ירגישו נוח, אבל הם יודעים שהם יצטרכו לתת יותר".
על בן שהר הוסיף המאמן: "בן הוא שחקן שמגיע לכל אימון ונותן מאה אחוז. בשבוע שעבר בן רץ יותר מכולם וזה לא אופייני לחלוץ. הוא עובד כמו מקצוען שחושב כל הזמן להשתפר ולהיות יותר טוב. זו החלטה קלה מאד ללכת איתו ולהאמין בו. הגול הזה הגיע לו כי הוא עובד קשה".
בן שהר אמר במסיבת העיתונאים: "עברתי תקופה לא קלה. חלוץ שלא כובש הוא חלוץ לא שמח. אני מספיק שנים בכדורגל ועברתי משהו, אני יודע שיש תקופות שלא הולך ותקופות שהכל הולך. הכי חשוב זה לעבוד קשה. רצתי לברק כי הוא האמין בי ונתן לי קרדיט. הכי חשוב לי שהקבוצה ניצחה ואני שמח שהבקעתי".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple