21 בפברואר, 2019
עם הפנים למשחק הבא
עם הפנים למשחק הבא
מסיבת העיתונאים לקראת משחק החוץ נגד הפועל חדרה
במחזור הקרוב תפגוש הפועל ״תדיראן״ באר שבע את הפועל חדרה, במסגרת המחזור ה24 לליגת ג׳פניקה.
הקבוצה, אשר מגיעה לאחר ניצחון 3:1 על בית״ר ירושלים בשני האחרון, מקווה להמשיך את המומנטום החיובי מול קבוצתו של ניסו אביטן, אשר ממנה נפרדה בסיבוב הקודם בתיקן 2:2.
הערב (חמישי), ערכה האורחת את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק בהשתתפות ברק בכר וחאתם עבד אלחמיד.
בפתח מסיבת העיתונאים אמר מאמן הקבוצה, ברק בכר: ״אנחנו לוקחים את האנרגיות שהיו, את הקהל שתמך ואת הרצון של השחקנים אבל אנחנו מבינים שאנחנו צריכים להיות טובים יותר לקראת המשחק הבא. אנחנו מנסים לייצר איזשהו רצף, הגיע הזמן שנעשה את זה ולכן אנחנו צריכים לעבוד יותר קשה. אנחנו צריכים לנתק את המחשבה שמשחקי החוץ קשים, אני מאמין שהקהל ייתן אווירה ביתית גם בנתניה, צריך לבוא ולשחק כמו שצריך, המשחק הזה מאוד חשוב. למרות שניצחנו אני עדיין מאמין שיש מה לתקן ואני אחשוב על ההרכב הנכון ביותר למשחק הנוכחי״.
בנוגע לפצועים אמר בכר: ״מליקסון התאמן אימון מלא וצפוי להיות בסגל כבר במשחק הקרוב, מיגל צפוי לחזור תוך שבוע שבועיים ובדומה אליו גם מיכאל אוחנה, אשר מתאמן אימונים מלאים וצפוי לחזור בהדרגה״
על מצבת השוערים אמר: ״הסיטואציה לא פשוטה, אני מבין שאריאל שוער ראשון בנבחרת והוא שוער מצוין, אך אוהד מוכיח את עצמו במשחקים, שוער שמראה כושר טוב צריך להמשיך לשחק. עליי לעשות מה שהכי נכון עבור הקבוצה״ .
חאתם אלחמיד אמר: ״הקבוצה מעל הכל, זה שלא שיחקתי זה לא רלוונטי, חשוב שנצא לדרך חדשה מהניצחון הזה ונייצר רצף, צריך לזכור שהמשחק הזה כבר מאחורינו וצריך לתת את הכל מול הפועל חדרה כבר ביום ראשון.״ 
 
ביום שבת תערוך הקבוצה את האימון המסכם  ולקראת המשחק, ביום א׳, תצא למלון הסמוך לאצטדיון.
מחיר הכרטיס למשחק יעמוד על 66 ש״ח, לרכישת כרטיסים לחצו:https://bit.ly/2BKwuYL
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple