17 בפברואר, 2019
ברדה: "ביחד אנחנו כוח"
ברדה: "ביחד אנחנו כוח"
היום (א') התקיים האימון המסכם של הפועל "תדיראן" ב"ש לקראת משחק הבית מול בית"ר ירושלים.
במסגרת המחזור ה-23 בליגת ג'אפניקה, תפגוש הקבוצה את יריבתה מהבירה, בה שלושה שחקנים ששיחקו עד לא מזמן בשורותיה: דן איינבינדר, דודו גורש ושמואל שיימן. ייעדרו מן ההרכב מאור מליקסון לאור פציעה וחאתם עבד אלחמיד המוצהב.
אליניב ברדה פנה לאוהדים במסר לקראת המשחק: "זה מהדהד לי בתקופה האחרונה, ההרגשה הזו שכולנו מרגישים. המסע שאנחנו עוברים הוא כמו מסע אלונקות, מרימים אחד את השני ומקווים שעוד רגע יהיה יותר טוב. הייתי שם איתכם בתקופות הטובות יותר והטובות פחות, כשאנחנו מנצחים זה עושה לי את השבוע וכשמפסידים, בדיוק כמוכם, גם לי קשה וזה שורף. אני יודע מי אנחנו, מי הקבוצה שלנו, מי המועדון הזה ואני יודע גם מי אתם. הייתם איתנו בכל מצב, לא רק כאשר היה טוב כמו שכולם חושבים, אלא גם כשהיה פחות טוב. הכוח שלנו לשנות הוא לא רק נגד אינטר כשהכל הולך, אלא זה עכשיו, בכל תוצאה. הדחיפה שלכם, זה מה שאנחנו צריכים בשביל להמשיך ולהתקדם. יש לי בקשה - אל תשתנו, תהיו איתנו - ביחד אנחנו כוח".
מאמן הקבוצה, ברק בכר אמר במסיבת העיתונאים: " נותרו לנו מספיק משחקים בשביל להגיע לפלייאוף העליון. אנחנו מגיעים למצבים, עובדים קשה כל השבוע, אבל לצערי כרגע במשחקים הדברים נראים אחרת. אלונה לא עזבה, היא פה איתנו. אנחנו מתנהלים כרגיל, כולנו ביחד. זו תקופה לא קלה ואנחנו נצליח לצאת ממנה רק כולנו ביחד". כשנשאל על השינוי בעמדת השוער ענה: "אוהד הוכיח את עצמו ולכן הוא מקבל את הקרדיט בהרכב".
בן ביטון אמר: "צריך לקחת את הלחץ למקום טוב, כי הוא תמיד קיים, השאלה היא לאיזה כיוון לוקחים אותו. המשחקים שנותרו לנו הם כמו גמר גביע ואנחנו נצטרך לעשות את הכל בשביל להיות בפלייאוף העליון. אנחנו צריכים להשתדרג מבחינה מנטלית, כי אנחנו רוצים לשמח את הקהל ואין משחק טוב יותר לעשות זאת מאשר נגד בית"ר ירושלים בבית".

 
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple