2 בפברואר, 2019
מחזור 21- תיקו 1:1 עם מכבי נתניה
מחזור 21- תיקו 1:1 עם מכבי נתניה
הפועל תדיראן באר שבע נפרדת בחלוקת נקודות מהאורחת מנתניה
הפועל ״תדיראן״ באר שבע אירחה הערב את מכבי נתניה באצטדיון טוטו טרנר במסגרת המחזור ה-21 לליגת ג׳פניקה.
המשחק נפתח בקצב מהיר, כאשר הראשונה לעלות ליתרון הייתה מכבי נתניה, משער של בצ׳יראי בדקה ה-15. המארחת לא נותרה מאחור, ואיזנה במהירות את התוצאה, משער של בן שהר בפנדל בדקה ה18, שער אשר למעשה קבע את תוצאת המחצית ולבסוף, לאחר מחצית שנייה נטולת שערים, גם את תוצאת המשחק- 1:1.
ברק בכר, מאמן הקבוצה, אמר בסוף המשחק: ״היכולת לא טובה, לא ניתן להתכחש לזה, אבל צריך לחבק את השחקנים ולתת להם את הבטחון, יש לנו עוד חמישה משחקים מאוד חשובים בפתח. מה שצריך להגיד לשחקנים אני אומר להם, אנחנו לא מקבלים את המצב ולא נראים טוב, המטרה היא להראות טוב יותר. מנסים לשנות דברים, יש הרבה דברים שאנחנו צריכים לשנות מכורח הנסיבות, פציעות וכדומה, אנחנו מנסים למצוא משהו יציב אך כרגע זה לא הולך.״
חאתם אלחמיד, בלם הקבוצה, אמר בסיום המשחק: ״רצינו מאוד לנצח, זו תקופה פחות טובה, יש לחץ ודברים לא הולכים כמן שרצינו. אני מקווה שבמשחק הבא נעלה את האיכות ונשחק טוב יותר. מבחינת רצון, אני חושב ששחקנים מאוד רצו לנצח. אני חושב שהקהל זו הבעיה האחרונה שלנו, זכותם להביע את המחאה שלהם, בייחוד אם מתחשבים באיך שאנחנו נראים. אני לא חושב שיש בעיות בין השחקנים בחדר הלבשה, אנחנו בעזרת השם נצא מהמצב ביחד״.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple