10 בינואר, 2019
לואי טאהא האריך את חוזהו במועדון לשתי עונות נוספות
לואי טאהא האריך את חוזהו במועדון לשתי עונות נוספות
מסיבת העיתונאים לקראת משחק הבית נגד מכבי חיפה בשבת הקרובה

הערב (חמישי) נערכה מסיבת העיתונאים לקראת משחק הבית של הפועל ״תדיראן״ באר שבע נגד מכבי חיפה בשבת הקרובה, במסגרת המחזור ה-18 לליגת ג׳פניקה.

בפתיחת מסיבת העיתונאים הודיע דובר הקבוצה, גיל לבנוני, על הארכת חוזה השחקן של לואי טאהא לעוד שתי עונות נוספות במועדון, עד עונת 2021-22.

מאמן הקבוצה, ברק בכר, אמר על חתימתו של טאהא: ״לואי הפך להיות בורג מאוד משמעותי, הוא אחד הקפטנים שלנו ואני שמח שהוא ממשיך איתנו.״ 

על התקופה האחרונה אמר: ״אין יותר מדי בלאגן סביב הקבוצה, מי שעוקב ונמצא במועדון יודע שהאימונים מעולים והשחקנים נותנים את הכל. גם במשחק האחרון נראינו טוב ועשינו דברים נכונים, לא היינו צריכים להפסיד ואת זה אנחנו צריכים לתקן, אנחנו צריכים להמשיך לעבוד כדי שדברים יתחברו ויעבדו. אנחנו מנסים לבנות משהו יותר יציב לעונות הבאות, זו המטרה כרגע״.

על ההפסד במשחק האחרון ועל השאלה האם הבטחון שלו התערער ענה: ״הבטחון שלי גבוה מאוד, אני מאוד מאמין בשחקנים שלי ובמערכת הזו, אני מאוד שלם עם מה שעשיתי גם במשחק האחרון, גם מההכנה וגם מהשינויים, לפעמים דברים לא עובדים״. 

לקראת המשחק נגד מכבי חיפה אמר ברק: ״יום שבת זה המשחק הכי חשוב מבחינתנו, עולים בהרכב הכי חזק שנראה לנכון ואחרי זה נתפנה למשחק הגביע ביום שלישי״.

לואי טאהא, בלם הקבוצה, התייחס לחתימתו ואמר: ״אחת ההחלטות הכי קלות שקיבלתי הייתה להמשיך במועדון לשנים הבאות, אני מאוד אוהב ומעריך את המקום ומרגיש שמעריכים אותי, הגשמתי הרבה חלומות שחלמתי בתור ילד. אני שמח ונרגש ואני אעשה את כל מה שאני יכול כדי להחזיר למועדון ולקהל, שנלחם איתנו גם כשהמצב לא קל. העונה הדברים הולכים יותר קשה, אבל אנחנו מספיק מקצועניים כדי לצאת מהמשבר, ברגעים האלו שחקנים אמיתיים נמדדים, מאמין שנדבר ונעבור את התקופה הקשה.״

על משחקי החוץ אמר: ״אנחנו מודעים לכך שהתוצאות במשחקי חוץ לא ברמה שציפינו, אנו לומדים מהטעויות שלנו ועובדים על השגיאות. אנחנו צריכים לעבוד על הצד המנטלי ולמצוא פתרונות ואני מאמין שנמצא אותם. חשוב לשמור על השקט, זה מה שמביא את הבטחון לשחקנים, להמשיך להתקדם קדימה ולא להסתכל לאחור, להמשיך לעבוד קשה כדי להשיג תוצאות. מקווה שכבר בשבת הקרובה נגד חיפה נצא לדרך חדשה״.

 

 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple