6 בינואר, 2019
ללא נקודות: הפועל "תדיראן" ב"ש מפסידה במושבה 3-1 לבני יהודה
ללא נקודות:  הפועל "תדיראן" ב"ש מפסידה במושבה 3-1 לבני יהודה
הערב (ראשון) הגיעה הפועל "תדיראן" באר שבע לאצטדיון המושבה למשחק במסגרת המחזור ה-17 לליגת ג'פניקה, משחק אשר יכריע את זהות הסגנית של מוליכת הטבלה. 
המשחק, אשר התקיים במזג אוויר סוער ואף נעצר למספר דקות בהחלטת השופט, נפתח בצורה מעולה עבור האורחת מהדרום. האב הטרי שפתח בהרכב, מרואן קבהא, העלה את האדומים ליתרון כבר בדקה ה-12 למשחק לאחר שנגח כדור של דיא סבע באופן מדויק לרשת של זובאס וקבע את תוצאת המחצית, 1:0 לטובת הפועל "תדיראן" באר שבע. המחצית השנייה כבר נראתה פחות טוב עבור ברק בכר ושחקניו, אשר הרבו להחמיץ והפסידו את יתרון המחצית כאשר קרלוס קוויאר איזן את התוצאה בדקה -55. מאוויס צ'יבוטה, היה זה שקבע את מהפך בדקה ה-69 ויובל אשכנזי חתם את התוצאה בדקה ה90- 1:3 לבני יהודה.
בתום המשחק אמר המאמן, ברק בכר: "אני לא חושב שהתפרקנו, הפסדנו את המשחק למרות שהיינו טובים. ספגנו שערים לא מחויבים וזה סיפור המשחק. גם ב-0:1 לא הרגנו את המשחק וזה קורה לנו הרבה, זה בלתי נתפס, אבל חלק מהכדורגל, השנה דברים הולכים קשה ואנחנו לא מנצלים מצבים, סופגים ומפסידים. אין משחקים קלים, אבל אם נהיה טובים כמו בחצי השעה הראשונה ננצח את מכבי חיפה." על מצבו בטבלה אמר המאמן: "הכל צמוד מהמקום עד התחתית, כל משחק הוא ממש על שש נקודות וניערך בהתאם”.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple