29 בדצמבר, 2018
ויטור: "זה לא היה ניצחון קל, אבל הדבר החשוב זה ניצחון, שייתן מוטיבציה ואוירה חיובית"
ויטור: "זה לא היה ניצחון קל, אבל הדבר החשוב זה ניצחון, שייתן מוטיבציה ואוירה חיובית"
הפועל "תדיראן" באר שבע מנצחת את מ.ס אשדוד 1:0 ומוסיפה שלוש נקודות למאזנה
הפועל "תדיראן" ב"ש ניצחה הערב (שבת) את מ.ס. אשדוד בתוצאה 1-0 באצטדיון טוטו ע"ש טרנר מסגרת המחזור ה-16 בליגת ג'אפניקה. במהלך המחצית הראשונה נרשמו מספר תקריות, בעקבותיהן קיבל אריק סאבו כרטיס אדום בדקה ה25'. הפועל "תדיראן" ב"ש לא נותרה זמן רב לבדה בעשרה שחקנים ודודו ביטון קיבל אף הןוא כרטיס אדום בדקה ה27' והשאיר את האורחת גם כן בעשרה שחקנים. המחצית הראשונה הסתיימה בתיקו ללא שערים. המחצית הראשונה נפתחה במספר הזדמנויות, כאשר אחת מהן תורגמה לשער, שכבש נייג'ל האסלביינק בדקה ה62' ולמעשה קבע את תוצאת הסיום.
ברק בכר אמר בסיום המשחק: "היה משחק קשה, אני חושב שיכולנו לעשות אותו קל יותר אם היינו מנצלים את המצבים שהגענו אליהם בהתחלה.  לפי דעתי זו הייתה החצי שעה הראשונה הטובה ביותר שלנו מתחילת העונה, לאחר מכן הגיע האדום ששיבש קצת את המצב, אבל נתנו את הגול בזמן הנכון והצלחנו גם לשמור על היתרון." על החילופים במשחק הוסיף: "תפקידי לקחת את ההחלטות הנכונות ולא להיות מושפע ומדברים חיצוניים,יכול להיות שאני טועה ויכול להיות שלא. בסופו של דבר זה הוכיח את עצמו וניצחנו". על החזרה של ויטור וביטון להרכב אמר בכר: "שמח שמיגל ואורן חזרו להיות ברשותנו. מיגל מאד חשוב לקבוצה ואנחנו מנסים לשלב אותו בהדרגה. אורן סחב 90 דקות עשה משחק טוב ויש לו כושר גופני מצוין."
 
מיגל ויטור, שנכלל לראשונה בהרכב הקבוצה בליגה מאז תחילת העונה, אמר: אני חושב שכולם ראו שאנחנו לא משחקים כמו עונה שעברה אבל זה קורה בכדורגל, לא כל עונה אתה יכול להיות הכי טוב ואנחנו מנסים לחזור למה שהיינו. זה כדורגל ולצערנו לא תמיד יכולים להיות מושלמים, בעתיד בטוח שנראה טוב יותר, זו עבודה קשה ויש לנו עד סוף העונה. 
על המשחק אמר מיגל: "לא הבקענו הרבה מההזדמנויות וזה לא היה ניצחון קל, אבל זה כדורגל והדבר החשוב זה ניצחון, שיתן יותר מוטיבציה ואוירה חיובית ואני מאד שמח שיצאנו היום עם ניצחון."
 
המשחק הבא של הקבוצה ייערך ביום ראשון, 6.1.18, במסגרת המחזור השבעה עשר נגד בני יהודה באצטדיון המושבה.
 
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple